reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

Magda wyglada na duzo mniejszy - 106 cm? baaardzo zgrabniutki.

A mierzycie sie w biuscie, ja wczoraj zdebialam, w brzusiu mam 103 a w biuscie 106 :laugh: a brzuch duzo bardziej wystaje ;)
 
reklama
Orzech ja mam 104 w brzuszku i 94 w biuście - już mam koszmary, że jak nic w biuście się nie zwiększyło to pewnie będę miała problemy z karmieniem.
 
anna ja tez mysle jak Magda, ze rozmiar nie jest jedynym kryterium, napisalam bo balismy wczoraj w szoku, spodziewalam sie, ze obwod brzuchy jest duzo wiekszy niz biustu :laugh:
 
Orzech u mnie te tzw. schizy to normalka, bo przez całe życie marzę o dużym biuście, a tu nawet w ciąży nim się nie nacieszyłam, ale jeszcze mam nadzieję, że jak będę karmić to może wtedy z dumą spojrzę na moje piersi.
 

duze piersi Ci sie marza??? prosze bardzo moge Ci oddac 3/4 moich.....ja mam ich serdecznie dosyc, ciezko,niewygodnie, bielizny ladnej nie mozna kupic chyba ze barchanowe cyckonosze na stadionie ;) koszmar.....ja obiecalam sobie ze po porodzie ide na operacje piersi zeby mi w cholere wycieli polowe, ale oczywiscie po karmieniu, bo byc moze wtedy bedzie bardzoej potzebna plastyka (opadna do pepka) niz wycinanie ;)
_anna pisze:
Orzech u mnie te tzw. schizy to normalka, bo przez całe życie marzę o dużym biuście, a tu nawet w ciąży nim się nie nacieszyłam, ale jeszcze mam nadzieję, że jak będę karmić to może wtedy z dumą spojrzę na moje piersi.
 
Anna i ja dorzucę chętnie 1\2 moich....z wielką chęcią...ale bym chciała się ich pozbyć i zamienić na malutkie....


Magda ale super brzuszek, a jak fajniutki kształcik ma :)
 
reklama
do ilosci na pewno nie, ale do wygody karmienia zdecydowanie tak... ;)

jak sie ma duze miekkie cycki to w pierwszych dniach, kiedy dziecko jeszcze kiepsko sie umie przysysac a pokarm nie leci to jest katorga...
ani siedzieć, bo dupa boli... ani lezeć, bo cycek wylatuje dziecku z japki i dziecko gryzie sam sutek, co kurewsko boli...
ale po paru dniach jak mleko siknie i dojdzie się do wprawy, to jest oki, bo nie trzeba cycka podtrzymywac przy karmieniu - sam się układa jak trzeba... ;)
 
Do góry