reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek


no ba....staralm sie staralam i sie wystaralam.....to wszystko dzieki mojej kochanej kumpeli, ktora byla tak mila ze pozycyzla mi cyfrowke az do porodu i pare dni po ;) musze koniecznie sobie taki aparacik sprawci.,....to duzo wieksza wygoda niz te zwykle :)
 
reklama
Może i wygoda tyle że strasznie ciężko później iść i to wywołać...wszystkie zdjęcia z cyfrówki nadal mam na kompie a tak musisz wywołać jak chcesz zobaczyć co napstrykałaś
 

To zalezy czy chcesz wywolywac.....ja wole miec na plytce i w razie kija a marchewki sobie wywolam te co bede chciala miec....a i wywolywac nie trzeba....znalazlam sposob.....kupie papier fotograficzny i wydrukuje sobie na drukarce te zdjecia, ktore bede chciala....moja znajoma juz u mnie probowala to zrobic i wiesz co? jak sie ktos nie zna nie kapnie sie ze to z drukarki :)
 
no babeczki!!
czyżby mój brzuchosław miał zamknąć galerię??
karen dawaj brzuszek, bo czuję, ze ty już z nim długo nie pochodzisz...
że nie wspomnę o lindsay...
 
reklama
:-[
no wiesz... jak się na niego patrzy z góry to jest malutki ;D
dopiero zdjęcie z lodówką mnie przekonało... dupsko w tych dresach wielkie jak garaż, ale brzuch... o rany!
a tymek miał w środę zaledwie 3400 ;D i wód płodowych malutko... to co tam jeszcze siedzi??
 
Do góry