reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach

reklama
mary ta nowa wersja ma pompowane koła i rozkładaną spacerówkę no i wizualnie bardzo mi się podoba
04.jpg
 
Mary bardzo fajny wózek wydaje mi się. Widywałam tę firmę na drogach, nie wiem czy ten model akurat, ale też mi się wydawały całkiem solidne.
Wózek przeżył i to w całkiem dobrym stanie 100centylową Sonie i wiejskie wertepy, wiec poza wagą i objetoscia - potrzeba duuuuzy bagaznik, nie mam mu nic do zarzucenia.. :tak:
 
Ta aplikacja z android market... Masakra... Nie mogę wejść na to co chce...My jeszcze wózka nie kupiliśmy...krucho teraz troszkę z kasa
 
Sorki dziewczyny, że się Wam tu wtrącam:)

Fiolka z tego co widzę to masz zamiar kupić wózek, który użytkuję od maja:) jestem z niego mega zadowolona, i szczerze polecam. Prowadzi się go leciutko, jest wygodny, ja mam grafit więc nawet się nie brudzi, gondolka bardzo duża w porównaniu do innych wózków. No i robi wrażenie- obcy ludzie mówią, że ładny, a ostatnio nawet usłyszałam od Pań eskpedientek w jedym ze sklepów, że mam najładniejszy wózek w całym mieście:) jedyne wady to zajmuje dużo miejsca w bagażniku i jest ciężki- jakbym w bloku mieszkała to bym raczej go nie kupiła:)
IMG_0993.jpgIMG_1785.jpgIMG_1846.jpg
 
reklama
Tak Paulinka, dzięki za recenzję ;-) ja jeszcze zastanawiałam się nad Roan Marita ale jednak ten wygrał.
Bagażnik mamy duży więc nie ma problemu, mieszkam na piętrze ale mam nadzieje że jakoś go wtargam do góry :-p
 
Do góry