reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia

Søde85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Maj 2019
Postów
1 931
Czy są na tym forum osoby, które miały plamienia na początku ciąży i donosily ciążę bez "wspomagaczy" tj duphastonu itp? Jestem w 5-6 tygodniu, i od wczoraj mam brązowe plamienia. Mieszkam w kraju gdzie do 12 tyg nie pomagają ciąży, więc na żadną pomoc nie mogę liczyć. Półtora roku temu miałam ciążę obumarla w 9 tyg, też miałam plamienia w 6 tyg. Zajęło mi półtora roku pokonanie strachu i ponowne zajście w ciążę, a mam już 34 lata
 
reklama
Rozwiązanie
W poprzednich cyklach brałam bromergon na zbicie prolaktyny i przywrócenie owulacji ten cykl był już bez bromergonu ( może poziom prolaktyny wzrósł stąd te plamienia ) chyba dla swojego wewnętrznego spokoju udam się do gin.
Plamienie może być od zbyt niskiego progesteronu, warto brać dupkaston ,jeśli masz możliwość idź do lekarza
reklama
Nie wiem czy forum dalej aktywne ale mam do was pytanie otóż dziś jest 11 dzień po owulacji potwierdzonej monitoringiem i dziś dostałam brązowych plamień, dla pewności zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny dwie widoczne kreski. Okres planowo powinnam dostać za 4 dni. Czy te plamienia mogą zwiastować wczesne poronienie wraz z nadejściem okresu ?
Moze to plamienie implantacyjne? Brzuch moze pobolewac, mysle ze dopoki nie ma zywej krwi i silnych skurczy powinno byc ok. Również plamilam na początku ciąży od ok 5 do 8 tyg. Brałam duphaston do końca pierwszego trymestru, i lekarz kazał bardzo dużo odpoczywać i oczywiście zakaz współżycia. teraz już połowa ciąży za mną i maluszek rozwija się prawidłowo. Trzymam kciuki.
 
Moze to plamienie implantacyjne? Brzuch moze pobolewac, mysle ze dopoki nie ma zywej krwi i silnych skurczy powinno byc ok. Również plamilam na początku ciąży od ok 5 do 8 tyg. Brałam duphaston do końca pierwszego trymestru, i lekarz kazał bardzo dużo odpoczywać i oczywiście zakaz współżycia. teraz już połowa ciąży za mną i maluszek rozwija się prawidłowo. Trzymam kciuki.
W poprzednich cyklach brałam bromergon na zbicie prolaktyny i przywrócenie owulacji ten cykl był już bez bromergonu ( może poziom prolaktyny wzrósł stąd te plamienia ) chyba dla swojego wewnętrznego spokoju udam się do gin.
 
W poprzednich cyklach brałam bromergon na zbicie prolaktyny i przywrócenie owulacji ten cykl był już bez bromergonu ( może poziom prolaktyny wzrósł stąd te plamienia ) chyba dla swojego wewnętrznego spokoju udam się do gin.
Plamienie może być od zbyt niskiego progesteronu, warto brać dupkaston ,jeśli masz możliwość idź do lekarza
 
Rozwiązanie
Do góry