reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRĄZOWA KRESKA NA BRZUCHU

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jak w ciązy ledwo mogłam się kreski dopatrzeć, tak teraz cały czas jest baaardzo wyraźna - a pępek mam cały ciemny!
 
reklama
U mnie też kreska jeszcze nie zaczęła bleknąć. Za to brzuchol mam jakbym chodziła przez miesiąc do solarium ;) Taki ciemny!!
 
zuczek - mam to samo wreazenie - cale cialo jasne a brzuch opalony :)
a kreska tez jest ciagle i chyba za szybko nie zniknie ...
 
mam to samo :) poza tym mam małą fałdke na brzuszku więc do czasu aż jej nie zlikwiduje kreska mi nie przeszkadza bo i tak brzuszka nie będe odsłaniać ;)
 
kosmi - u mnie tez zostala faldka i zastanawiam sie kiedy sie za nia zabrac :)
 
a u mnie już roczek od urodzenia Kubuśka i krecha dalej widoczna mam nadzieje że jak brzusio opale to zniknie!bo zaczyna mnie już lekko drażnić!!
 
idzia pisze:
kosmi - u mnie tez zostala faldka i zastanawiam sie kiedy sie za nia zabrac :)

U mnie też i fałda i kreska. Ale jak mamy sie zabrać za fałdke??? Ćwiczenia??? I co jeszcze??? Poradźcie!!!

Bo tesciowa 3 dni po porodzie, ja ledwo zywa, zaczęła mi mówic o pasie poporodowym, że musze pomyśleć o sobie itp. Ale podniosła mi adrenalinę. Używacie coś takiego????
 
mi babcia o czymś takim mówiła, ale według mnie to rozleniwia mięśnie - moim zdaniem ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć - tylko kiedy???
 
dziewczyny pas nie całkiem jest fuj!!!ja nie miałam potrzeby stosować ale moim koleżanką bardzo pomógł!!zakładały na kilka godzin dziennie i efekt super!!!ćwiczenia jak najbardziej ale to dobre dla mięśni ale nie dla obwisłej naciągniętej skóry(nie ma na nią żadnych ćwiczeń)moje kumpele jeszcze przez kilka miesięcy smarowały brzuchy tą samą maścią ,kremem ,żelam co w ciąży!!
 
reklama
No co do pasa to się zgodzę, co jakiś czas zakładam pas na kręgosłup i widzę że przy okazji brzuszek zmniejsza swój obwód - tylko niewygodnie mi strasznie bo ten pas jest usztywniany i czuję się jak w gorsecie, prawie usiąść nie mogę.
I nie obeszło się bez rozstępów... myślałam, że mam "tylko" na udach a tu na brzuchu zaczęły mi wychodzić (6 tygodni po porodzie!!!) i przez przypadek zobaczyłam w lustrze jak wyglądają moje piersi od spodu :mad: Zaczynam wszystkie możliwe kuracje: na rozstępy, antycellulitową, na obwisły brzuch. Kto jest ze mną? ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry