reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka w 6 tc

Dołączył(a)
22 Luty 2018
Postów
2
Wpadlam dzisiaj w panikę, proszę o pomoc.
9 lat starań i w końcu się udało. Dzisiaj jest 23 dzień po transferze dwóch mrożonych blastocyst. Kalkulatory pokazują 6 tc 7d bądź 7 tc 0d. 1 dzień miesiączki 11 styczeń, teoretyczna owulacja 25 styczeń. Nie wiem czy dobrze liczę.
Dzisiaj pierwsze usg. Pęcherzyk 11,5 mm, jest ciałko żółte, zarodka nie widac. Pani doktor powściągliwa powiedziała, że ok. Mąż podskakiwal pod sufit z radości. Tylko ze według aplikacji i artykułów: 6tc 6d pęcherzyk-17, crl 6-mm. Ciąża tydzień opóźniona?
Czy ja źle liczę? Jakie szanse ma moje maleństwo?
 
reklama
reklama
@Pysia1302 ktory to tydzien u ciebie? U mnie zarodka nie bylo wcale do 8tyg a w 8+4 byl z serduszkiem. Jesli jestem mniej niz 8tydz to jeszcze z zabiegiem poczekaj
Kochana u mnie był 7 tydzień 4 dzień ... Nie było nawet ciałka żółtego ... Ogólnie poronienie przyszło samo dzisiaj byłam na USG to macica czysta tylko w szyjce resztki zostały :/ ale jutro mam podać tabletki i się ma doczyscic do końca..tak jak mi lekarz tłumaczył to w ciąży naturalnej zdążają się spóźnialscy ... Ale przy in vitro to wiadomo co do dnia i nie ma mowy żeby ciąża była późniejsza .. teraz tylko żeby się oczyscilo do końca i później trzeba iść za ciosem
 
Dziewczyny, 14 mają data miesiączki ostatniej. Od daty miesiączki 6t6d USG i nie ma zarodka. Od początku biorę luteinę bo jestem już po jednym poronieniu. Lekarka kazała odstawić luteinę i czekać na poronienie. Jak myślicie może jeszcze się zarodek pojawić? Brać dalej luteinę?
 
Dziewczyny, 14 mają data miesiączki ostatniej. Od daty miesiączki 6t6d USG i nie ma zarodka. Od początku biorę luteinę bo jestem już po jednym poronieniu. Lekarka kazała odstawić luteinę i czekać na poronienie. Jak myślicie może jeszcze się zarodek pojawić? Brać dalej luteinę?
Oczywiście, że bierz. U mnie w poprzedniej ciazy (niestety poroniłam) tez w 6t6c nie było widać a 7t1c już tak
 
reklama
Dziewczyny, 14 mają data miesiączki ostatniej. Od daty miesiączki 6t6d USG i nie ma zarodka. Od początku biorę luteinę bo jestem już po jednym poronieniu. Lekarka kazała odstawić luteinę i czekać na poronienie. Jak myślicie może jeszcze się zarodek pojawić? Brać dalej luteinę?
Bierz. U mnie w tym czasie tez nie było widać
 
Do góry