reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka w 6 tc

Dołączył(a)
22 Luty 2018
Postów
2
Wpadlam dzisiaj w panikę, proszę o pomoc.
9 lat starań i w końcu się udało. Dzisiaj jest 23 dzień po transferze dwóch mrożonych blastocyst. Kalkulatory pokazują 6 tc 7d bądź 7 tc 0d. 1 dzień miesiączki 11 styczeń, teoretyczna owulacja 25 styczeń. Nie wiem czy dobrze liczę.
Dzisiaj pierwsze usg. Pęcherzyk 11,5 mm, jest ciałko żółte, zarodka nie widac. Pani doktor powściągliwa powiedziała, że ok. Mąż podskakiwal pod sufit z radości. Tylko ze według aplikacji i artykułów: 6tc 6d pęcherzyk-17, crl 6-mm. Ciąża tydzień opóźniona?
Czy ja źle liczę? Jakie szanse ma moje maleństwo?
 
reklama
Wpadlam dzisiaj w panikę, proszę o pomoc.
9 lat starań i w końcu się udało. Dzisiaj jest 23 dzień po transferze dwóch mrożonych blastocyst. Kalkulatory pokazują 6 tc 7d bądź 7 tc 0d. 1 dzień miesiączki 11 styczeń, teoretyczna owulacja 25 styczeń. Nie wiem czy dobrze liczę.
Dzisiaj pierwsze usg. Pęcherzyk 11,5 mm, jest ciałko żółte, zarodka nie widac. Pani doktor powściągliwa powiedziała, że ok. Mąż podskakiwal pod sufit z radości. Tylko ze według aplikacji i artykułów: 6tc 6d pęcherzyk-17, crl 6-mm. Ciąża tydzień opóźniona?
Czy ja źle liczę? Jakie szanse ma moje maleństwo?
Wg mnie to jesteś dopiero w 6+0 i jak na ten wiek zarodka to jest ok.
 
Nie panikuj u mnie było podobnie( trzymam kciuku) 6 tydz i tylko pęcherzyk a 3 tyg później wszystko ok dlatego najlepiej pójść ok 8-9 tyg do gina bo tak to tylko stres
 
Witam! Ja moge Ci tylko powiedzieć jak to było u mnie. Byłam u ginekologa w 6 tyg ciąży i lekarz mi powiedział, że jest tylko pęcherzyk ciążowy, który wielkością odpowiada 4 tygodniowemu. Bardzo się tym zdenerwowałam, mimo, że przez pomiar temperatury wiedziałam, że owulacje miałam tydzień później. I liczyłam na to, że róznica będzie tylko tygodniowa. Bardzo się stresowałam i czekałam na wizytę, którą miałam mieć za dwa tygodnie. Na usg okazało się, że zarodek jest już wielkości 7 tygodniowego. Czyli moje maleństwo przez dwa tygodnie nadrobiło ten jeden tydzień i wszystko się zgadzało z opóźnienioną owulacją. A jutro będzie już 36 tydzień ciąży.
 
Wpadlam dzisiaj w panikę, proszę o pomoc.
9 lat starań i w końcu się udało. Dzisiaj jest 23 dzień po transferze dwóch mrożonych blastocyst. Kalkulatory pokazują 6 tc 7d bądź 7 tc 0d. 1 dzień miesiączki 11 styczeń, teoretyczna owulacja 25 styczeń. Nie wiem czy dobrze liczę.
Dzisiaj pierwsze usg. Pęcherzyk 11,5 mm, jest ciałko żółte, zarodka nie widac. Pani doktor powściągliwa powiedziała, że ok. Mąż podskakiwal pod sufit z radości. Tylko ze według aplikacji i artykułów: 6tc 6d pęcherzyk-17, crl 6-mm. Ciąża tydzień opóźniona?
Czy ja źle liczę? Jakie szanse ma moje maleństwo?
Duże szanse! Dzidziuś jest, tylko za malutki, USG jeszcze nie chwyta. U mnie było to samo, w 6t4d tylko ciałko żółte, a tydzień później już zarodek z serduszkiem. Dbaj o siebie i cierpliwie czekaj :*
 
Aż sprawdziłam jak było u mnie
Ostatni okres 19.01
Pierwsze USG 23.02 - malutki pecherzyk nie widać zarodka
06.03 - pecherzyk i ciałko żółte, nie widać zarodka (wg USG równy 6 tydzień, wg miesiączki 6t4d)
16.03 - zarodek 14 mm plus bicie serca (wg USG 7t5d wg miesiączki 8 tydzień)
Także spokojnie, wszystko zależy od sprzętu na jakim pani doktor robiła ci badanie i jakim sposobem (dopochwowo czy przez powłoki). Także głowa do góry [emoji4]
 
reklama
reklama
Dziewczyny mam pytanie... Wczoraj bylam na USG 30dpt ... Wyrok pęcherzyk 8 mm zarodka brak ... Kazał odstawić leki uważać na siebie i jeśli zacznę krwawić to dzwonić ... Mam wrażenie że już przekreślili ta szansę i czekają aż sama poronie :( odstawić te leki ? Nie wiem już sama co robić
 
Do góry