reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ząbka u ponad półrocznego dziecka.

reklama
Rozwiązanie
Zobaczcie, tak wyglądają jej dziąsła na dole. Czasem sprawiają wrażenie że już się jakiś przebił ,ponieważ bardzo się bielą. Zdjęcie w załączniku. Czy to może oznaczać faktycznie, że tuż tuż ?
Są napuchniete, więc teoretycznie już nie długo powinny wyjsc- a równie dobrze mogą wychodzić jeszcze 1,5 miesiąca. Ja wiem że pierwszy ząbek to duże przeżycie, no ale tego nie przyspieszysz, jak wyjdzie to wyjdzie :D
Moje akurat nie ale jak od 3 msc ma objawy ząbkowania to jeszcze max miesiąc jak się wyrżnie...
A ja bym dwa razy nie mówiła bo u nas w rodzinie była dwójką dzieci jedno z pierwszym zabkiem jak miał 9 miesięcy ( straszne przeboje, bóle, slinienie się już od 3 miesiaca)- okazało się że mały ma wyjątkowo duże zęby i ciężko się przebijają. A druga dziewczynka jak miała 11 miesięcy. U każdego wszystko w swoim czasie.
 
U nas na 8 dni przed 8 miesiącem wyszedł pierwszy, po dwóch dniach drugi [emoji4] a dziąsełka męczyły od 4 m-ca
Także spokojnie [emoji4]
 
reklama
reklama
Do góry