reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu a test negatywny

Jak czytam komentarze niektórych Pań to nie dość ze specjalistki to taka arogancja wypływa z tych komenatrzy ze ręce opadaja, dziewczyny pisza bo maja dylemat, klopot chca sie poradzic a tu taka zawiść :(
Troche nie na temat ale.Nie moglam sie powstrzymać.
Ja natomiast uważam, że część z osób tu piszących jest po prostu trollami, którym się nudzi a jeśli ktoś naprawdę pyta, co ma zrobić, jeśli mija 50 dni bez miesiączki a test negatywny ( współżyje poprzez stosunek przerywany) to odesłałabym taką osobę do szkoły podstawowej w celu edukacji seksualnej i biologii (dzieciaki na tym poziomie już wiedzą sporo) i poleciła wstrzymanie się od wspolzycia do czasu nabycia wiedzy i dojrzałości do seksu!!! Nikt tutaj nie wywróży pytającym co jest nie tak a pytania, które padają są tak infantylne, że czasem naprawdę zastanawiam się czy zostały zadane na poważnie czy tylko dla zwykłej beki.
 
reklama
Cześć, mam podobną sytuacja cykle mam zazwyczaj 28-30 dniowe dzisiaj 37dc i nadal brak @. Robiłam test wczoraj negatywny więc raczej to nie ciąża. Brak objawów na okres nie bolą mnie piersi ani nic jednynie co to czasami delikatnie pobolewa podbrzusze. Któraś była też może w podobnej sytuacji?
 
Cześć, mam podobną sytuacja cykle mam zazwyczaj 28-30 dniowe dzisiaj 37dc i nadal brak @. Robiłam test wczoraj negatywny więc raczej to nie ciąża. Brak objawów na okres nie bolą mnie piersi ani nic jednynie co to czasami delikatnie pobolewa podbrzusze. Któraś była też może w podobnej sytuacji?
Właśnie ja jestem w takiej sytuacji. Nie mogę o niczym innym myśleć. Wczoraj robiłam test z porannego moczu, wyszedl negatywny. Dalej okresu brak. Niby czuje piersi, ale sama nie wiem czy to nie moje urojenia. Chyba będę musiała przejść się na bete znowu (byłam w drugim dniu spoźnienia) i potem do lekarza. Jestem przerażona, nigdy mi się okres nie spóźniał
 
Właśnie ja jestem w takiej sytuacji. Nie mogę o niczym innym myśleć. Wczoraj robiłam test z porannego moczu, wyszedl negatywny. Dalej okresu brak. Niby czuje piersi, ale sama nie wiem czy to nie moje urojenia. Chyba będę musiała przejść się na bete znowu (byłam w drugim dniu spoźnienia) i potem do lekarza. Jestem przerażona, nigdy mi się okres nie spóźniał
Hej dziewczyny, spozniajacy okres to normalna sprawa. Organizm to nie maszyna i niestety zdarzają się pewnie odchylenia. Jeśli test negatywny, a tym bardziej beta ;) to ciąży nie ma. Pójdźcie do ginekologa, on sprawdzi jak grube jest endometrium. Jeśli jest grube to albo każe poczekać kilka dni, a jak okres nie przyjdzie to da luteinę na wywołanie.
 
Hej dziewczyny, spozniajacy okres to normalna sprawa. Organizm to nie maszyna i niestety zdarzają się pewnie odchylenia. Jeśli test negatywny, a tym bardziej beta ;) to ciąży nie ma. Pójdźcie do ginekologa, on sprawdzi jak grube jest endometrium. Jeśli jest grube to albo każe poczekać kilka dni, a jak okres nie przyjdzie to da luteinę na wywołanie.
Ale żeby tydzień się spóźniał i nawet się nie zapowiada. Żeby chociaż jakis śluz różowy był.
 
Dziewczyny powiedzcie co teraz mam myśleć
Tydzień temu beta robiona było <0,1. Był to drugi dzień spóźnienia.
Dziś jest 9 dzień spóźnienia a beta wynosi w tym samym labie 0.139.
Kobiety nie będące w ciąży <1
Proszę ustosunkujcie się
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie co teraz mam myśleć
Tydzień temu beta robiona było <0,1. Był to drugi dzień spóźnienia.
Dziś jest 9 dzień spóźnienia a beta wynosi w tym samym labie 0.139.
Kobiety nie będące w ciąży <1
Proszę ustosunkujcie się
Dla mnie ciąży nie ma, może zmienili aparat badawczy. Ten wynik jest za niski żeby mówić o ciąży
 
Do góry