reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawów ciąży

ssss2010

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2019
Postów
28
Kochane z obliczeń mi wychodzi 6tydzień od ostatniej@ ale nie mam żadnych objawów czy to normalne? Jedynie co to bolą piersi... Bete robilam przyrost w normie tydzień temu miałam 949.9. Czy moze sie okazac jeszcze że jajeczko jest puste? Mam takie obawy...lekarza mam dopiero w czwartek
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie pierwsze objawy to też był ból piersi. Potem dołączyła senność, ale to koło 6-7 tygodnia właśnie. Mdłości pojawiały się dopiero koło 8-9 tygodnia.
Przy becie 1000 może być widoczny sam pęcherzyk. Jeśli dobrze pamiętam to zarodek z serduszkiem przy becie powyżej 7000.
Obstawiam, że masz dłuższe cykle niż standardowe 28 dni i ciąża jest trochę młodsza :)

W czwartek może być już zarodek, ale nie musi. Więc na Twoim miejscu bym się tym nie stresowała w czwartek.

Kiedy miałaś termin @?
 
Oj, widzę że przeoczyłam, że tydzień temu robiłaś betę. Teraz w czwartek powinien już być zarodek z serduszkiem ;)

A co do samych objawów, to nie musisz ich mieć. :) Ja na początku ciąży miałam bolące piersi i przeszło mi w 7-8 tygodniu.

Nie miałam więcej typowych objawów dla ciąży. Jedynie straszne bóle głowy, których nie miałam przed ciążą. :)
 
Przy becie 1000 może być widoczny sam pęcherzyk. Jeśli dobrze pamiętam to zarodek z serduszkiem przy becie powyżej 7000.
Obstawiam, że masz dłuższe cykle niż standardowe 28 dni i ciąża jest trochę młodsza :)

W czwartek może być już zarodek, ale nie musi. Więc na Twoim miejscu bym się tym nie stresowała w czwartek.

Kiedy miałaś termin @?
Ja również nie miałam początkowo żadnych objawów. Gdyby nie brak miesiączki nie pomyślałabym, że jestem w ciąży. O ciąży dowiedziałam się w jej 6 tygodniu. Objawy przyszły dopiero w drugiej połowie trzeciego miesiąca, zaczęłam wymiotować, odczuwać bóle piersi, cały czas chciało mi się spać i zwiększył mi się apetyt. :) W 20tc zaczęłam czuć ruchy dziecka.
 
reklama
Moja znajoma jest w 25 tyg ciąży i nie miała do tej pory żadnych ciążowych dolegliwości. Ja mam obecne 6t1d i od poltora tygodnia mecze się z okropnymi nudnosciami i zaostrzeniem objawów ibs. Także widzisz. Jedna nie ma żadnych dolegliwości a inna będzie miala
 
reklama
Do góry