reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brak miesiączki po Duphastonie

Agatka137

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2020
Postów
44
Hej może któraś tak miała :) Staram się o dzidziusia z partnerem jestem po 3 inemilacji miesiąc ponad sobie odpuściliśmy i wzięłam duphaston tak jak lekarz kazał zawsze 2x1 przez 10 dni dzisiaj mija 11dzien od ostatniej tabletki nie wiem co się dzieje zawsze dostawałam 2 lub 3 dnia miesiączkę a teraz cisza czasem czuje podbrzusze i piersi pobolewają przy dotyku hm.. Nie wiem czy mam iść do ginekologa czy dalej czekać?
 
reklama
reklama
Mam to samo zawsze okres przychodził a teraz 9 dzieci i czysto na ciążę nie ma szans nie wiem co robic
Miało być dzień a okresu nadal brak i teraz nie wiem czy przyjąć drugie opakowanie czy czekać czy to koniec mojej miesiaczki przez życie mam pcos ,io, otyłość jestem w. Trakcie diety niskowęglowej schudłam 4 kg myślałam że będzie lepiej z cyklem a tu zonk
 
Do góry