reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Witam serdecznie:-)
Jestem aktualnie w 7tygodniu ciąży i również nie mam żadnych dokuczliwych objawów. No może tylko częściej biegam siusiu i co 2-3dni dopada mnie popołudniowa senność:-)
Pozdrawiam wszystkie Mamusie i przyszłe Mamusie:-)
 
reklama
witam....
ostatnio tu strasznie rzadko bywam... ---> non toper spie :-(... a jak sie budze to glowka mnie boooli :-(!
no a wiecie.... jest przed 10-tym i lodowka tyz puuuusta :-(!

Same klopoty ostatnio mam i nie daje rady :(.

a jak tam u was... jak mija czas :)???
Pozdrawiam :)
 
A czas leci powoli robiłam test i wyszedl negatywny do okresu jeszcze 7 dni wiec pewnie za wczesnie. i remonty robiby z mężem tak wiec na brak zajec nie narzekam, czekam teraz tylko 14 i mam nadzieje że @ nie bedzie
 
A czas leci powoli robiłam test i wyszedl negatywny do okresu jeszcze 7 dni wiec pewnie za wczesnie. i remonty robiby z mężem tak wiec na brak zajec nie narzekam, czekam teraz tylko 14 i mam nadzieje że @ nie bedzie

remonty remonty, jej już bym chciała mieć je za sobą a tu nawet nie zaczęliśmy, nie możemy znaleźć nikogo do położenia glazury :confused2:
 
Naszczescie moj mąż to złota rączka wszystko robi sam i nawet nie nabałagani a i jeszcze posprzata dobry chlopina :):tak: ma swoje dziury w nosie ale jest uroczy i otwarcie nie mowi jak by chcial no zebym nie dostala @ ale mówi że podoba mu sie takie imie ze moze cos wyjdzie z naszych staran i nie wazne co by bylo wazne zeby mnialo urode mamy i rozum tatusia :rofl2:heheh
 
Naszczescie moj mąż to złota rączka wszystko robi sam i nawet nie nabałagani a i jeszcze posprzata dobry chlopina :):tak: ma swoje dziury w nosie ale jest uroczy i otwarcie nie mowi jak by chcial no zebym nie dostala @ ale mówi że podoba mu sie takie imie ze moze cos wyjdzie z naszych staran i nie wazne co by bylo wazne zeby mnialo urode mamy i rozum tatusia :rofl2:heheh

ha ha, jaki milutki :-D

Ja mam brata co nam zawsze remonty robi a teraz wyjechał i klops, musimy kogoś szukać bo brat wróci na zimę dopiero a wtedy nie będziemy remontować przecież, bo nawet nie będzie jak wywietrzyć mieszkania, no chyba że wszyscy ubierzemy kurtki w domu ;-).
 
Cześć dziewczynki :-) nie ma Was pewnie :-( ja dopiero z pracy wróciła i zmęczona jestem bo nawet a 10 minut w pracy nie usiadłam w spokoju :-( ruch dziś był i co, trza było robić. Ja też @ powinnam dostać 14 z moich wyliczeń. Test będę robić gdzieś w sobotę, niedzielę. Oczywiście będziecie moje kochane wiedzieć jaki wynik :-D ale cosik się ostatnio jakaś troszkę dziwna czuję, ale żeby nie myśleć o ciąży to wmawiam sobie, że to dlatego, że zaczęłam prace i organizm się musi przyzwyczaić albo, że to przesilenie jesienne :-p;-) zawsze coś sobie wmówię żeby było dobrze hihih. Kładę się do wyrka bo padam. Buśś
 
dziewczyny mam pytanko wiecie juz ze test jak narazie negatywny ale interesujace jest ta ze bola mnie piersi tak z boku jak dotkne i z dolu a moje brodawki w samym srodku sa bardzo jasne naokolo zas ciemne? no i dosc bolace co o tym myslicie
 
ej Slonca :)
jezeli za kazdym razem bedziecie myslec o tym jak teraz... oh ze test, zeby nie bylo @ itp... to nie zajdziecie... ja tez myslalam i D.... a pozniej wpadlam z tym moim w dlugi... na zycie nas nie stac i nawet szczerze nie chcialam dzidzi... i nie wiem czy u nich to juz wrodzona to zlosliwosc ze jak sie nie chce to one siup i sa :)...

Mowie byscie nawet nie liczyly ze zajdziecie a wtedy sie wam poszczesci....
 
reklama
dziewczyny mam pytanko wiecie juz ze test jak narazie negatywny ale interesujace jest ta ze bola mnie piersi tak z boku jak dotkne i z dolu a moje brodawki w samym srodku sa bardzo jasne naokolo zas ciemne? no i dosc bolace co o tym myslicie

Kochana ja tak mialam przed kazda @... wiec nie bierz tego do siebie...
a nie wspomne o pobolewaniach , o calej sieci zylek na piersiach... delikatnej wydzielinie z piersi - tak bylo przed kazda @.... wiec ja nawet nie podejrzewalam ze Maluszek jest jak mialam takie objawy - w koncu byly one najnormalniejsze... biorac pod uwage ze ostatnie pare miechow okres zawsze mi sie spoznial z 2-3 dni... wiec serio jak zrobilam test to padlam z wrazenia... nie bierzcie wszystkiego za oznaki ;)!!! rzynajmniej nie bedziecie sie niepotrzebnie zawodzic ze test negatywny :).
 
Do góry