reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
Jest ktoś o tej porze? Boże jak mnie głowa boli, nie mogę się skupić, najadłam się klusek, ogórków kiszonych, ciastek i zakończyłam na jabłku ale jeszcze kebaba bym sobie zjadła mmm:):) A jak wam minął dzień? Ja myślałam że w szkole walnę czołem o beton...zasypiałam!! Dosłownie na szczęście koleżanka przyniosła słonecznik i miałam co robić hihi:)
 
o rany rany jak moje kochane dzieczyny się rozgadały, długo mi zajęło przeczytać te wszystkie strony co nadrukowalyscie :-D ja od godziny jestem w domku a jutro wolne :-) ale idę do tego gina jednak bo musi mnie zbadać Pani doktor dla świetego spokoju. buziaczek kochaniutkie idę do łóżeczka bo dziś miałam baaaaaaardzo ciężki dzień w pracy :-( ale dałam jakoś tam radę. papapa. śpijcie dobrze :* :tak::tak:;-):-)
 
Czesci dziewczyny pisze do was bo moja bratowa ma problem. Ponoc jest w ciazy ale jednak nie do konca. Moze zaczne od poczatku. Miesiaczki nie ma juz przeszlo miesiac, pierwsze dwa testy z wynikiem negatywnym dopiero trzeci pozytywny, caly czas ma lekkie plamienia. I wczoraj poszla do lekarza, zrobil usg i stwierdzil ze plód sie nie rozwija bo jest za maly w/g ostatniej miesiaczki:dry: Leków zadnych nie przypisal kazal przyjsc za tydzien:-(A ona biedna zestresowana cala.Wiec czy moze poprostu byc tak ze poczecie nastapilo pózniej niz jego obliczenia? Czy mogl sie pomylic ze plod sie nie rozwija?Czy ktoras z was miala podobnie. Chcialabym ja jakos uspokoic. Aha i kazal tez zrobic wyniki na beta hcg a co to sa za wyniki czemu one sluza? Dzieki i pozdrawiam
 
Hejka :-) a widzę, że dziś nikt nic nie napisał . . . ja byłam u lekarza i się okazało, że Pani doktor ma przedłuzony urlop. więc jutro idę się zapisać na wizytę, a poza tym to @ jeszcze nie dostałam, cierpliwie czekam . . . a jak nic nie będzie to kupimy drugi test i sprawdzimy czy może poprzedni się nie pomylił. buźka kochane. papa:-D
 
reklama
chodzę już od ok 4-5 dni strasznie podminowana, wszystko mnie drażni, krostki takie małe na twarzy mi powychodziły tak jak zawsze przed @ a tu nie ma ... coraz bardziej się zastanawiam co jest grane. ale przypuszczam, że robię ten test tylko dla świętego spokoju
 
Do góry