reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

kurcze dziewczyny, powiem Wam, że nigdy nie pragnęłam niczego bardziej.
Właśnie jestem po sprzątaniu, chyba ze 2h mi na to zeszło. Jestem cała mokra. Chyba sobie zimny prysznic zafunduje :-)
 
reklama
hej Piłeczki!!

jak nic przeprowadzam sie na antarktyde, wariuje od tego goraca. Szczerze chciałabym byc juz w jednopaku i miec Mała przy piersi. noce mam coraz gorsze, wogóle juz nie sypiam, dzis zasnełam ok 5 nad ranem, spałam w sumie ok 3 godzin i wszystko wskazuje na to, ze dzis bedzie powtórka z rozrywki. leze w tym wyrze i rycze z bezsilnosci i mysle i układam w głowie jakies chore historie. marze zeby sie wyspac. nie mam na nic siły. no nic musiałam pomarudzic.
mondy zazdroszcze tych ładnych ciuszków, jak widac moja rodzinka mysli, ze nawet jak da byle co, to bede zachwycona.
agrawa a Ty jak tam kochana? jakos wytrzymujesz? cos zaczeło sie dziac??
wisienka ja to bym tak chciala lezec i pachniec a wokól tylko kelnerzy z pysznym zarełkiem i i drinami bez %% :) i cudny basenem tuz pod doopką:)
 
Ostatnia edycja:
maqnio, zaciśnij zęby, jeszcze kilka dni i pozbędziesz się szwu, a potem już będzie córunia na świecie. Pewnie też się nie wyśpisz, ale przynajmniej z zasypianiem nie będzie probemu. Nawet na stojąco ;-).

U nas chłodniej, po upalnym dniu zaczęło padać i temp. spadła do ok. 20 stopni. Kicham jak wariatka, pylą trawy. Chciałam się zdrzemnąć, ale Mały strasznie się miota dzisiaj, uciska na pęcherz i kopie gdzieś niziutko... Poza typowymi skurczami czuję w różnych miejscach brzucha zgrubienia, ale to pewnie już dzidziola członki, a nie skurcze.

agrawa, w 38 tygodniu i masz siłę na sprzątanie? Brawo! Ja mogę co najwyżej robić porządek w dokumentach na siedząco :-).

Wisieńka, instynkt wicia gniazda odezwał się u mnie w momencie, gdy zobaczyłam wynik beta HCG ;-).

Zaczęłam też już przygotowywać kosmetyczkę i torbę, część rzeczy spakowana, zakupione chyba wszystko. Kurczę, dużo tego, najwięcej miejsca zajmują art. higieniczne, podkłady, pieluchy, wkładki itp. Torba wielgachna.
Majty siatkowe są PASKUDNE, pierzecie je przed założeniem?
 
ogólnie mały zaczął się ruszać, napiłam się coli i najadłam czekolady i do łóżeczka. Leżałam przez 2h i teraz wariuje jak dziki :-) w końcu. Niestety czuje jego ruchy bardzo, bardzo nisko. Skurcze też są dość bolesne. Kurcze może to już dziś :-) oby, bo ten upał mnie zabije...
 
maqnio te drinki mnie przekonuja, ja chce sok z mango z kawalkami truskawek, lodem plasterkiem limonki i masaz stóp
mondy moj był przytłumiony przez ciągłe wymioty:-DJa tez pakowałam , musiałam wziąć największą torbę na to wszystko, jest duża ale lekka. A majtki moje były pakowane w takie woreczki szczelne i nie prałam ich
agrawa a regularne są czy nie?
 
wisienka a tak tak tak sesese tylko ten masaz to jeszcze jakis przystojniak moglby robic:-D:-D
mondy ja tych gaciochow nie piore, jakos wogole o tym nie pomyslalam, myslisz ze powinnam? i pogody ci zazdroszcze:)
agrawa kochana kciuki zacisniete, oby to bylo juz:)
 
od 16.30 do 16.50 miałam co 5 minut, ale ustały :-( nie wiem w sumie dlaczego.
w każdym bądź razie czuwam, nawet do kibelka chodzę z zegarkiem, żeby sprawdzać czas :-)
 
agrawa kurde, normalnie ekscytuje sie razem z Tobą:) szybkiego i bezbolesnego porodu i pmaietaj jak juz bedzie po to czekamy tu na relacje i foty maleństwa:)
 
reklama
dzięki będziemy się starać :-)

martucha007 a ty uważaj z tą cukrzycą, moja koleżanka też miała, ale lekarz nie zalecił żadnych środków ostrożności w ciąży i urodziła małego giganta (dziewczynka 4600g). Na szczęście rodziła naturalnie jednak miała 18 szwów :-(
 
Do góry