reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Gratulacje dziewczyny, które już urodziły. Czekamy na resztę..
Ja już się tak cieszyłam, minęły mi obawy.. a dziś cała noc stan podgorączkowy, uczucie jakbym była w innym świecie. No i dalej utrzymuje mi się ta temperatura. Innych symptomów brak,zero bolu gardla nic.... strasznie się boję, że to przez te bakterie na szyjce coś zaczyna się dziać.... niby byłam leczona, teraz na kolejną bakterie stosuje antybiotyk dopochwowy... Już nie mam sił . Stresuje się że to jakieś zakazenie wewnątrzmaciczne albo sepsa... tragedia już mam dość.

Sprawdzalas sobie crp? Bo moze po prostu jakis wirus? Lyknij paracetamol i pod kolderke :-)
 
reklama
Sprawdzalas sobie crp? Bo moze po prostu jakis wirus? Lyknij paracetamol i pod kolderke :-)
Crp w poniedziałek miałam w szpitalu przy wypisie - 7,4. Potem już nie sprawdzałam .. przy przyjęciu 2 tygodnie wcześniej było 4. Wzięłam paracetamol i leżę, ale oczywiście milion obaw. Nic poza takim przybiciem, osłabieniem,bólem glowy i stanem podgoraczkowym mi nie dolega...

Dobrze, że u was już koncowka bądź rozwiązanie:D Liczę na to, że już teraz obejdzie się wam bez stresów :).
 
Crp w poniedziałek miałam w szpitalu przy wypisie - 7,4. Potem już nie sprawdzałam .. przy przyjęciu 2 tygodnie wcześniej było 4. Wzięłam paracetamol i leżę, ale oczywiście milion obaw. Nic poza takim przybiciem, osłabieniem,bólem glowy i stanem podgoraczkowym mi nie dolega...

Dobrze, że u was już koncowka bądź rozwiązanie:D Liczę na to, że już teraz obejdzie się wam bez stresów :).
a który u Ciebie tydzień?
 
Crp w poniedziałek miałam w szpitalu przy wypisie - 7,4. Potem już nie sprawdzałam .. przy przyjęciu 2 tygodnie wcześniej było 4. Wzięłam paracetamol i leżę, ale oczywiście milion obaw. Nic poza takim przybiciem, osłabieniem,bólem glowy i stanem podgoraczkowym mi nie dolega...

Dobrze, że u was już koncowka bądź rozwiązanie:D Liczę na to, że już teraz obejdzie się wam bez stresów :).

Mi to brzmi jak przeziebienie po prostu. Nie zakladaj najgioszego:-) wszystko sie ulozy zobaczysz.

My juz rozpakowani aLe Wy sie trzymajcie do 37tc 😎
 
reklama
Do góry