reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie to samo, co obchód i inny lekarz to inna rozmowa...
Ile jesteś już w szpitalu? Ten antybiotyk jeszcze bierzesz? Mi nic nie mówią co wyszło z posiewu ale nie wiem czy nie ma jeszcze wyniku czy po prostu nie ma żadnych bakterii (oby!).
Mam nadzieję ze jutro będzie na obchodzie ordynator, po ostatnim pobycie wiem ze jego słowo jest święte więc mam nadzieję ze powiedzą mi coś konkretnego.
 
reklama
Hah norma. Jak leżałam poprzednio to przychodzili do mnie lekarze z popołudniowej zmiany i mówili, na co się nie zgadzać u tych z porannej 😂 teraz będę pacjentką ordynatora to myślę, że będzie milutko.
Oooo to będziesz miała fory 😉 mnie przy przyjęciu lekarz pytał czy chodzę prywatnie czy na NFZ....ciekawe dlaczego pytał, no chyba ze to standardowe pytanie przy wywiadzie
 
Ile jesteś już w szpitalu? Ten antybiotyk jeszcze bierzesz? Mi nic nie mówią co wyszło z posiewu ale nie wiem czy nie ma jeszcze wyniku czy po prostu nie ma żadnych bakterii (oby!).
Mam nadzieję ze jutro będzie na obchodzie ordynator, po ostatnim pobycie wiem ze jego słowo jest święte więc mam nadzieję ze powiedzą mi coś konkretnego.
Dzisiaj leci 9 dzień. Antybiotyk mam do wtorku. Wynik posiewu moczu był szybko ale długo czekałam na wynik posiewu z kanału szyjki. Też się trzymam słów ordynatora, który powiedział, że mam się nastawić, że wyjdę w środę.
 
Dzisiaj leci 9 dzień. Antybiotyk mam do wtorku. Wynik posiewu moczu był szybko ale długo czekałam na wynik posiewu z kanału szyjki. Też się trzymam słów ordynatora, który powiedział, że mam się nastawić, że wyjdę w środę.
Ja posiewu moczu nie miałam, tylko wymaz z pochwy robił mi lekarz. Do środy już blisko, super. A ktg Ci robią ?
 
Ja posiewu moczu nie miałam, tylko wymaz z pochwy robił mi lekarz. Do środy już blisko, super. A ktg Ci robią ?
Jak byłam przyjmowana to był 22 TC. Nie robią ktg. Zrobili 2 razy USG i od tamtej pory tylko antybiotyk. Akurat trafił się ten długi weekend i sami jacyś młodzi lekarze, którym sama muszę mówić jakie przyjmuje leki itp. Jutro ma być ordynator to pewnie będzie coś więcej.
 
Ile jesteś już w szpitalu? Ten antybiotyk jeszcze bierzesz? Mi nic nie mówią co wyszło z posiewu ale nie wiem czy nie ma jeszcze wyniku czy po prostu nie ma żadnych bakterii (oby!).
Mam nadzieję ze jutro będzie na obchodzie ordynator, po ostatnim pobycie wiem ze jego słowo jest święte więc mam nadzieję ze powiedzą mi coś konkretnego.
Mnie nigdy nie mówili co wyszło z badań, dopiero na wypisie sobie doczytałam.
Oooo to będziesz miała fory 😉 mnie przy przyjęciu lekarz pytał czy chodzę prywatnie czy na NFZ....ciekawe dlaczego pytał, no chyba ze to standardowe pytanie przy wywiadzie
Hmm, poprzednio mnie nie pytali :D więc nie wiem.
Teraz mam schizę, że mi wody się sączą, bo jakoś wydzieliny jest więcej od dwóch dni 😂 oszaleję zanim urodzę.
 
Ile jesteś już w szpitalu? Ten antybiotyk jeszcze bierzesz? Mi nic nie mówią co wyszło z posiewu ale nie wiem czy nie ma jeszcze wyniku czy po prostu nie ma żadnych bakterii (oby!).
Mam nadzieję ze jutro będzie na obchodzie ordynator, po ostatnim pobycie wiem ze jego słowo jest święte więc mam nadzieję ze powiedzą mi coś konkretnego.
A ile już dni od posiewu ?
 
Mnie nigdy nie mówili co wyszło z badań, dopiero na wypisie sobie doczytałam.

Hmm, poprzednio mnie nie pytali :D więc nie wiem.
Teraz mam schizę, że mi wody się sączą, bo jakoś wydzieliny jest więcej od dwóch dni 😂 oszaleję zanim urodzę.
Ja mam więcej wydzieliny od samego początku ciąży, też czasem miewałam schizy 😉 ale ja mam raczej taka mleczna, nie wodnista. W późniejszym etapie poprzedniej ciąży tez leciałam do lekarza bo ciągle miałam "mokro". Ale wtedy lekarz mówił ze dziecko uciska na pęcherz i to po prostu mocz....

A ile już dni od posiewu ?
Oddałam próbkę w piątek przed południem (bo pobrał mój prowadzący w czwartek popołudniu i kazał oddać w szpitalu)
 
reklama
To chyba nie wody 😁 bo doczytałam, że wody się najbardziej sączą jak się leży, a ja po prostu więcej piję. Dzisiaj leżę i nie czuję, żeby było coś nie tak. Poza tym jutro będę w szpitalu to tam zobaczą.
Mam schiza, bo przy sączeniu wód to raczej nikt szwu nie założy, a bez szwu nie donoszę, więc to pewnie tylko moje nerwy.
 
Do góry