reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Miałam okropną noc , obudził mnie ból jak na okres strasznie się przestraszylam ,boje się dzisiejszej wizyty , wzięłam nospe w nocy nie bardzo pomogła , teraz jest ok. Zastanawiam się czy mogłam ten ból pomylić z bólem jelit bo mam okropne problemy żołądkowe i zaparcia. Jestem przerażona że zaraz urodzę :(
 
@Kamcia001 spokojnie, leżenie wzmaga problemy jelitowe i zaparcia, wiec może to właśnie to.
Dobrze, ze masz wizytę.

Ja już po wizycie, nie jest gorzej, pessar trzyma, szyjka zamknięta, znaczy jest ok.
Mały jest główka w dół i wazy ok 980g. Nadal mam leżeć jak najwiecej, im jest większy tym bardziej będzie na szyjkę naciskał.
 
@Kamcia001 spokojnie, leżenie wzmaga problemy jelitowe i zaparcia, wiec może to właśnie to.
Dobrze, ze masz wizytę.

Ja już po wizycie, nie jest gorzej, pessar trzyma, szyjka zamknięta, znaczy jest ok.
Mały jest główka w dół i wazy ok 980g. Nadal mam leżeć jak najwiecej, im jest większy tym bardziej będzie na szyjkę naciskał.
 
Hej u mnie to samo , nie pogorszyło się , też szyjka zamknięta w miarę ścisła noi cały czas 2.9 moja waży 750 g ale mocno naciska na szyjkę bo jest nisko ułożona , mam duże biodra więc pewnie jej tam wygodniej się przytulić na dole, jak by się pogarszało to będę mieć ten szef lub pessar a narazie mam tylko leżeć nie wstawać nigdzie tylko do toalety. Mi lekarz powiedział 8 tygodni wytrzymać to jest najważniejsze ,wydaje się tak dużooo ale z drugiej strony to tylko dwa miesiące a minęło już prawie 6 odkąd jestem w ciąży 😀
 
Ja dziś mialam taką noc myslalam ze mi brzuch "wysadzi" chyba przesadzilam z priobiotykami..bo Trivagin i MultiUri zostane narazie przy multuri bo musze poprawić wyniki moczu... wiec wzielam juz nospe..w poniedzialek wizyta u gin tak sie nie moge doczekac...wtedy bede wiedziała koedy mniej wiecej moge miec CC i jak tam sytuacja...bo ja juz fiksuje zreszta jak cała ciąze..ostatnio czy napiecia nie szkodza dziecku, czy nie za duzo sie czasem rusza, czy w dzien nie za malo...ale jeszcze troche...a jak tam Wy dziewczyny sie czujecie?
 
Mnie od małej ilości ruchu i leżenia zaczyna bolec kręgosłup, biodra i ogólnie średnio się czuje.
Ładny dzień się zapowiada, to kosę chociaż na tarasie uda się posiedzieć.
 
Hej mam pytanie dziewczyny otóż miałam straszne przeżycie nie polecam , wczoraj miałam mega zapracie więc postanowiłam wziąć czopek który uwaga ,nie rozpuścił się przez dwie godziny nic ,wyłam z bólu dosłownie do tego doszło takie dziwne uczucie parcia na pochwę , jakby wargi sromowe miały mi zaraz wybuchnąć .. ok 3 udało mi się ten czopek z siebie wypchnąć w całości ;-; i ból i skurcze trochę puściły ale przez dobre dwie godziny miałam duży ból całej pochwy,jakby dziecko miało wyjść lada moment :( dziś rano udało mi się załatwić bez większych problemów i wydaje mi się że pomogły śliwki z lnem (zrobiłam taka brejke ) i wszystko odpuściło , czuje już malutki ucisk na te wargi ale nie bolą. Czy powinnam jechać do lekarza sprawdzić co z szyjka po tych przeżyciach i czy mogło zrobić się jakieś rozwarcie lub mogła pójść z tych 3 cm po jednej nocy takich boli i skurczy ? Najbardziej martwił mnie ten ucisk i parcie na pochwie :( co myślicie ???
 
Hej mam pytanie dziewczyny otóż miałam straszne przeżycie nie polecam , wczoraj miałam mega zapracie więc postanowiłam wziąć czopek który uwaga ,nie rozpuścił się przez dwie godziny nic ,wyłam z bólu dosłownie do tego doszło takie dziwne uczucie parcia na pochwę , jakby wargi sromowe miały mi zaraz wybuchnąć .. ok 3 udało mi się ten czopek z siebie wypchnąć w całości ;-; i ból i skurcze trochę puściły ale przez dobre dwie godziny miałam duży ból całej pochwy,jakby dziecko miało wyjść lada moment :( dziś rano udało mi się załatwić bez większych problemów i wydaje mi się że pomogły śliwki z lnem (zrobiłam taka brejke ) i wszystko odpuściło , czuje już malutki ucisk na te wargi ale nie bolą. Czy powinnam jechać do lekarza sprawdzić co z szyjka po tych przeżyciach i czy mogło zrobić się jakieś rozwarcie lub mogła pójść z tych 3 cm po jednej nocy takich boli i skurczy ? Najbardziej martwił mnie ten ucisk i parcie na pochwie :( co myślicie ???
Ale włozylas ten czopek do odbytu?
 
reklama
Do góry