reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Przyznaję, że już chciałabym wstać i żyć normalniej niż teraz. Leżenie mi obrzydło 😁 nie odważyłam się do tej pory wstać.
Zdejmowanie szwu mam jutro :) ale ze szpitala już nie wyjdę, mam czekać na miejscu. Także dalej będę leżeć, tylko w innym pomieszczeniu i bez rodziny. Chyba, że urodzę od razu po zdjęciu szwu....🤪😁🤭🤔
To skoro masz leżeć w szpitalu po zdjęciu szwu to życzę Ci abyś urodziła jak najszybciej🙂 a ja się nie będę gniewać, że jesteś pierwsza🙂 trzymam kciuki za Ciebie na najbliższe dni♥️
 
U mnie twardnienia brzucha były silniejsze gdy miałam problem z zaparciami. Jak zmieniłam dietę i wyprozniam się regularnie tych twardnień jest mniej. Pojawiają się głównie gdy więcej pochodzę czy coś porobię w domu. Lekarz mówi, że taka moja uroda, bo szyjka 3.4 i trzyma.
Ja zaprać nie mam, ale gdzieś przeczytałam, że wzdęcia mogą potęgować napinanie brzucha, dziś jem inaczej i faktycznie trochę różnicy jest, ale bez szału. Byle wytrzymać do środy.
 
Ja urodziłam 3.03.21 dwie dziewczynki w 29tc. Rano było wszystko dobrze, a ok 13 zaczelam plamić, odszedł mi czop i dostałam skurczów. Lekarze powiedzieli, że najbezpieczniej będzie zakończyć ciąże. Co okazało się dobrym pomysłem, bo jedno łożysko już się zaczęło odklejać. Dużo walki przed nami, ale mam nadzieję na pomyślne zakończenie tej krętej drogi. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę donoszenia ciąż 😊
Gratulacje! Dużo zdrówka zdrowka zdrowka
🥰💓💓💓💓💓
Urodzilam o 6.35 ☺ więcej napisze później ☺
Gratuluję!!!! 💓 Zdrowka 💓💓💓
 
U mnie na 80% uroda robi swoje, że ten brzuch mi się stawia już od połowy ciąży. Pozostałe 20% to albo ruchy maleńkiej (są mocne, chwilami to aż mnie wygina, a jak kopnie konkretnie w żebro to o jaaa), albo pełny pęcherz i nadmierne chodzenie, wstawanie, siedzenie nawet... ogólnie jakakolwiek aktywność. Od jakiegoś czasu nawet leżąc na bokach mam twardy brzuch.
U mnie dzidziuś gmera w pachwinach i kroczu i też nie mogę przed to zasnąć 😅
Jak czytam o tych kopniakach w żebra to się cieszę, że Młody poprzecznie leży 🤣
 
reklama
Do góry