reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Wyższy cukier mógł się też wziąć od tego, że ostatni posiłek miałaś zbyt późno. Ja miałam cukrzycę ciążową i przed spaniem musiałam zjeść cokolwiek, żeby cukier mi nie wybił rano. Ważne by jeść mało a bardzo często. Ja po sterydach nie poczułam dużej różnicy jeżeli chodzi o poziom cukru. Ale czytałam że innym dziewczynom dochodził nawet do 200.
Właśnie pytałam pielęgniarki i potwierdziła ze po sterydach może się tak podnieść. Kolacje zjadłam o 17 a później woda tylko
 
reklama
Jest różnica faktycznie spora. Ja mierze od tygodnia bo na krzywej mi na czczo wyszło o ,,1 „” za dużo 😃 i mam kontrolować stad wiem, ze mi się tak podniósł
Ja miałam cukrzycę ciążową. Kontaktowałam się w tej sprawie z diabetologiem i niestety sterydy wpływają na poziom cukru. Miałam bardzo wysokie, nawet po nocy. Stan przejściowy, dwa, trzy dni i będzie ok.
 
Cześć, moja aktualizacja po wczorajszej wizycie jest pozytywna bo bez zmian 🙂 - 31+3 tc, szyjka miękka i w badaniu manualnym wydaje się bardzo krotka ale wg usg trzyma na ok. 3cm. Pessar nie będzie potrzebny, wymazu z szyjki nie robiliśmy bo nie ma już takiej potrzeby. Układ moczowy się wyregulował na fitolizynie i soku z żurawiny, od kilku dobrych dni nie wracają bole menstruacyjne, moja głowa się zluzowała i twardnień od kilku dni nie odczuwam żadnych. Dalej poleguję chociaż powolutku już zaczynam głowę zajmować innymi kwestiami😉

Miałabym takie pobożne życzenie o aktualizacje od dziewczyn, które dawno nie pisały. Ja się powoli usuwam w kąt ale moja głowa wciąż pamięta o dziewczynach, które opisywały tu różne swoje sytuacje a teraz milczą... Już tu kiedyś pisałam, że wywoływać po nickach nie będę ale dziś to zmieniam - bardzo Was proszę o informację co u Was🙂

@Kornelia96 co u Was? Nadal w dwupaku?

@Hanu co u Was? Jak Ci mija czas w szpitalu?

@Paula.wo.29 co u Was?

"Dziewczyna mieszkająca w Norwegii" co u Was? Przepraszam ale nie pamiętam Twojego nicku😕

To zapewne nie wszystkie dziewczyny, od których dawno wieści nie było.... Nawet jeżeli na forum akurat trwa jakaś dyskusja to proszę o aktualizacje co jakiś czas, bo musicie wiedzieć milczące brzuchatki - my tu czekamy na info od Was😍
 
Ja miałam cukrzycę ciążową. Kontaktowałam się w tej sprawie z diabetologiem i niestety sterydy wpływają na poziom cukru. Miałam bardzo wysokie, nawet po nocy. Stan przejściowy, dwa, trzy dni
Ja miałam cukrzycę ciążową. Kontaktowałam się w tej sprawie z diabetologiem i niestety sterydy wpływają na poziom cukru. Miałam bardzo wysokie, nawet po nocy. Stan przejściowy, dwa, trzy dni i będzie ok.
Mi godzinę po posiłku tak do 100 wychodziło a dzisiaj ponad 140 😳
 
reklama
Ja dziś po wizycie i jestem mega zadowolona z mojej szyjki ☺ długość 3,4 także jest mega ☺
Martwi mnie natomiast mała waga dziecka 😞 dziś mam 30 tc 3 dzień a waga 1280 😞 martwie się tym bardziej że w 26 tc 3 miała wagę 940 więc w miesiąc bardzo mało przybrała. Niby lekarz mówi żeby się nie martwić ale ja już trochę poczytałam i się martwie. Następna wizyta za miesiąc.
 
Do góry