reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Kroplówkami magnezu. Po szwie jeszcze miałam taką kroplówkę z lekiem na p, bardzo długo leciala, musiałam do niej brać takie pomarańczowe tabletki, żeby uniknąć skutków ubocznych. I od tamtej brzuch luźniutki, przyjemny. Nic się z nim nie dzieje.
To super, ze tak Ci wyciszyli. Mnie narazie magnez dają. To jak nie masz twardnien to już duży plus. Myśle ze spokojnie dolezysz do bezpiecznego terminu. Tez niewiem skąd to się bierze to twardnienie jaka przyczyna. Nadwrażliwość macicy ? Mnie tez nasila się jak mam pełny pęcherz np. A po jakim czasie udało się u Ciebie wyciszyć te skurcze ?
 
To super, ze tak Ci wyciszyli. Mnie narazie magnez dają. To jak nie masz twardnien to już duży plus. Myśle ze spokojnie dolezysz do bezpiecznego terminu. Tez niewiem skąd to się bierze to twardnienie jaka przyczyna. Nadwrażliwość macicy ? Mnie tez nasila się jak mam pełny pęcherz np. A po jakim czasie udało się u Ciebie wyciszyć te skurcze ?

10 dni w szpitalu. 6 kroplówek magnezu i jedna ta mocna.
 
Po sterydach może być zachwiany wynik cukru. Ja dostałam sterydy w poniedziałek- wtorek, na czwartek miałam zaplanowaną krzywą cukrową, ale przy wypisie ze szpitala zmienili mi termin badania na tydzień później.
Dziękuje mi dzisiaj na czczo właśnie wyszedł dużo wyższy niż wczoraj a nic takiego nie jadłam. Wręcz przeciwnie. Na szpitalnym jedzeniu gdzie kolacja ok 16.30 a później tylko wodę piłam ...
 
A jakie mogą być skutki uboczne?

Ta kroplówka może wywołać kołatanie serca, duszności, uczucie niepokoju, uczucie gorąca, drżenie rąk. Później sprawdzę nazwę tego specyfiku w wypisie. Mnie serce mocniej biło i się trzęsłam mimo tego, że kroplowka leciała wolno, więc wzmocnili mi dawki tych tabletek niwelujących te objawy i później było ok. Kroplówkę miałam od 11 w środę, skończyła się w czwartek o 9 rano.
 
Dziękuje mi dzisiaj na czczo właśnie wyszedł dużo wyższy niż wczoraj a nic takiego nie jadłam. Wręcz przeciwnie. Na szpitalnym jedzeniu gdzie kolacja ok 16.30 a później tylko wodę piłam ...

Wyższy cukier mógł się też wziąć od tego, że ostatni posiłek miałaś zbyt późno. Ja miałam cukrzycę ciążową i przed spaniem musiałam zjeść cokolwiek, żeby cukier mi nie wybił rano. Ważne by jeść mało a bardzo często. Ja po sterydach nie poczułam dużej różnicy jeżeli chodzi o poziom cukru. Ale czytałam że innym dziewczynom dochodził nawet do 200.
 
reklama
Ta kroplówka może wywołać kołatanie serca, duszności, uczucie niepokoju, uczucie gorąca, drżenie rąk. Później sprawdzę nazwę tego specyfiku w wypisie. Mnie serce mocniej biło i się trzęsłam mimo tego, że kroplowka leciała wolno, więc wzmocnili mi dawki tych tabletek niwelujących te objawy i później było ok. Kroplówkę miałam od 11 w środę, skończyła się w czwartek o 9 rano.
O to jak możesz to prosiłabym o nazwę tej kroplówki 😊
 
Do góry