reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Czy jest tu ktoś jeszcze kto ma okolo 18 mm szyjki i jest w okolo 21 tc? Bo ja tu widze prawie same donoszone ciaze albo szyjki powyzej 2 cm...
Mi nie mierzą nawet, bo mam pessar. Tylko patrzą czy trzyma krążek 🙂 ale u mnie w 20 tygodniu zaczęła szyjka świrować właśnie i miałam 24mm., A 3 tygodnie później już nie miałam prawie szyjki bo miała 7 mm i rozwarcie było 🙈
 
Czy jest tu ktoś jeszcze kto ma okolo 18 mm szyjki i jest w okolo 21 tc? Bo ja tu widze prawie same donoszone ciaze albo szyjki powyzej 2 cm...

Ja w 21tyg. Miałam 2 cm, więc prawie tyle samo i z taką długością trzymała przez 11tyg. Także krótka szyjka to nie wyrok, po prostu to powód do większego oszczędzania się 😀
 
Dziewczynki wczoraj rano miałam badanie na fotelu. Teraz patrzę brązowy śluz na wkladce 😱 Czy któraś miała taką sytuację po badaniu? Czy to już raczej nastawiac się na czop? 😬
 
Dziewczynki wczoraj rano miałam badanie na fotelu. Teraz patrzę brązowy śluz na wkladce 😱 Czy któraś miała taką sytuację po badaniu? Czy to już raczej nastawiac się na czop? 😬
Podczas ciąży plamiłam tylko po pobraniu wymazu na cytologię przez około jeden dzień i przez około dobę przed porodem ale towarzyszyły już temu wyraźne skurcze. A coś szczególnego się działo podczas badania?
 
Podczas ciąży plamiłam tylko po pobraniu wymazu na cytologię przez około jeden dzień i przez około dobę przed porodem ale towarzyszyły już temu wyraźne skurcze. A coś szczególnego się działo podczas badania?
Wziernik, jak zwykle i badanie palcami. Nic szczególnego. Ale naciskała już mocniej szyjke. Czułam aż ból. Wcześniej badania były delikatniejsze. Ja plamilam ostatnio jednorazowo dzien po zdjeciu szwu, dwa tyg temu. Pokazalam dzis wkladke poloznej. Powiedziala, ze to może byc już oddzielanie czopa, albo po badaniu. Leżę więc sobie dalej 😁 Najwyżej zaczne rodzić 😱
 
Leż, obserwuj i bądź dobrej myśli🙂 jesteś już w nie najgorszym tc ale zawsze im dłużej tym lepiej.... Choć serce masz pewnie rozerwane - z jednej strony rwie do chłopaków w domu a z drugiej strony jeszcze by połomotało kilka dni na główką dziewczątka♥️ dobre mysli Ci wysyłam!
 
reklama
Do góry