reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tak, jak tydzień temu byłam na wizycie u anestezjologa w szpitalu, to akurat za mną był jakiś mężczyzna i chciał zostawić paczkę, a ochroniarz, że od tego dnia są obostrzenia i zakaz paczek 😱
To niech szpital za pieniądze ze składek zapewni kobiecie i dziecku należyte wyżywienie o dostęp do wody pitnej!! A nie traktują człowieka jak śmietnik dając mu 3 pożalsieboże posiłki a potem zakazują paczek. Masakra
 
Tak, jak tydzień temu byłam na wizycie u anestezjologa w szpitalu, to akurat za mną był jakiś mężczyzna i chciał zostawić paczkę, a ochroniarz, że od tego dnia są obostrzenia i zakaz paczek 😱
Nie wyobrażam sobie takich obostrzen w moim szpitalu 🥶 Czeka mnie dluuugie lezenie, a tu co pare dni wode trzeba mi donieść, kosmetyki, które się koncza, swieze reczniki, pizamy.... Nieee, nie nie nie, to chyba tylko w najgorszym koszmarze 😳
 
To niech szpital za pieniądze ze składek zapewni kobiecie i dziecku należyte wyżywienie o dostęp do wody pitnej!! A nie traktują człowieka jak śmietnik dając mu 3 pożalsieboże posiłki a potem zakazują paczek. Masakra
Woda pitna i posilki ok, nawet jesli zapewnia. A kosmetyki? Swieze ciuchy? Wkladki higieniczne, ksiazki do czytania, krzyzowki?? Przeciez ja tu do zimy najpewniej zostane 🥴
 
Woda pitna i posilki ok, nawet jesli zapewnia. A kosmetyki? Swieze ciuchy? Wkladki higieniczne, ksiazki do czytania, krzyzowki?? Przeciez ja tu do zimy najpewniej zostane 🥴
Masz rację , nawet o tym nie pomyślałam. Przecież nie jesteś w stanie spakować wszystkiego na tak długi czas leżenia. Ubrania musisz wymieniać, bieliznę 🤷 Nie wiem, nie rozumiem tego. Ale w tym państwie nic sie kupy nie trzyma.
 
Masz rację , nawet o tym nie pomyślałam. Przecież nie jesteś w stanie spakować wszystkiego na tak długi czas leżenia. Ubrania musisz wymieniać, bieliznę 🤷 Nie wiem, nie rozumiem tego. Ale w tym państwie nic sie kupy nie trzyma.
Bielizne to ja sobie moge przeprac w zlewie, ale przepocone pizamy? Teraz takie upaly...Przeciez nie bede prania w szpitalu urzadzac 🥴 No i co rusz sie jakis kosmetyk skonczy. Witaminy ciazowe. A to co innego się człowiekowi przypomni, że nie ma. Jakiś pilniczek do paznokci. A to długopis się wypisze. Nitka do zębów się skończy, pasta... Reeety 😱
 
To niech szpital za pieniądze ze składek zapewni kobiecie i dziecku należyte wyżywienie o dostęp do wody pitnej!! A nie traktują człowieka jak śmietnik dając mu 3 pożalsieboże posiłki a potem zakazują paczek. Masakra
Mam nadzieję, że wrócą te paczki niebawem. Wg mnie niektóre rzeczy to już naprawdę przesada...moja znajoma rodzila w maju i dostawała dziennie 1 l wody do picia. Dobre i tyle.
 
reklama
Do góry