reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
U mnie też dziewczynka;) mi z USG wychodzi też że mała trochę większa i że termin porodu wcześniej ale podobno najbardziej wiarygodne jest z prenatalnych z pierwszego trymestru a wtedy to wychodził termin podobnie do tego z daty miesiączki
 
U mnie też dziewczynka;) mi z USG wychodzi też że mała trochę większa i że termin porodu wcześniej ale podobno najbardziej wiarygodne jest z prenatalnych z pierwszego trymestru a wtedy to wychodził termin podobnie do tego z daty miesiączki


U mnie tak samo. Z USG szybciej, z prenatalnych i om 8.10. A jak bedzie...czas pokaze.
 
Ja chodze co 4 tyg. Jak pytalam, kiedy bede chodzic czesciej to powiedziala, ze na razie nie ma potrzeby. To pewnie po 31.07 pojde albo za 3 tyg juz lub ostatni raz co 4...... :p
Żeby jeszcze ten czas od wizyty do wizyty leciał szybciej :) ja jestem tak do tyg po wizycie jak wszystko dobrze spokojna a potem znowu trochę nerwy eh:p
 
reklama
Do góry