reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja też co 3 tyg, teraz mam dłuższą przerwę (4tyg) bo mój doktor ma urlop, nareszcie, bo on jest strasznie zapracowany. Wtedy już będę miała skończone 32 tc, nie mogę się doczekać:biggrin2:
 
Byłam u gin i moja szyjka jest długa więc mówił ze skurczami nie mam się co przejmować bo to jest normalne nawet jak mówiłam że są często i stwierdził żeby nie czytać głupot i się nie nakręcać :p
U mnie też póki co skurcze nie szkodzą bardzo, mimo że mam je często i to praktycznie od początku ciąży, ale biorę też pod uwagę że to się może w każdej chwili zmienić, bo dodatkowo synek bardzo nisko leży i główką napiera...
 
U mnie też póki co skurcze nie szkodzą bardzo, mimo że mam je często i to praktycznie od początku ciąży, ale biorę też pod uwagę że to się może w każdej chwili zmienić, bo dodatkowo synek bardzo nisko leży i główką napiera...
No dokładnie dlatego trzeba się oszczędzać żeby zapobiec ewentualnej zmianie;)
 
reklama
Ja mam dzisiaj 29+5, termin na 23 września. Jeśli patrzeć na OM to mam ciąże 2 tyg do przodu, ale dwóch niezależnych lekarzy na pierwszych USG stwierdziło że ciąża jest młodsza (jedno badanie miałam u mojego doktorka, a drugie w szpitalu kiedy trafiłam tam z krwawieniem i odklejającą się kosmówką). A teraz na każdym badaniu synek wagowo co najmniej tydzień wiekszy:confused: Heh, tak czy siak szkoda tych dwóch tygodni, nie?
 
Do góry