reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny jestem załamana... byłam wczoraj na wizycie, okazało się, ze mam bardzo duże rozwarcie które kończy się na szwie, jak narazie szew trzyma - ale obawa jest ze może strzelić ... szyjka 14 mm, biorę luteine, magnez 4x2, Clexane i w dalszym ciągu leżenie - boje się do toalety nawet wstawać
 
A Ty tez byłaś w szpitalu gdzieś tam wyczytałam wyżej ? Skurcze ustapily?
Byłam 3 dni....no powiedzmy że ustąpiły, ale nie do końca....we wtorek wyszłam, a wczoraj wieczorem znowu pojechałam że skurczami co 3-5 min, zatrzymali na noc tylko uff. Ale na ktg nic nie wyszło[emoji848] a ja stać, mówić i chodzić z bólu nie mogłam. I nie wiadomo od czego to było...
Że też tak szybko puszczają :) Mnie najpierw trzymali 5 dni, a ostatnio 10 dni, przy czym już po pierwszej kroplówce z magnezem skurcze ustępowały.
Wydaje mi się że zależy od danej sytuacji[emoji57] ale u mnie z deka przepełnienie w szpitalu, więc szybko puszczają jak jest ok.
Dziewczyny jestem załamana... byłam wczoraj na wizycie, okazało się, ze mam bardzo duże rozwarcie które kończy się na szwie, jak narazie szew trzyma - ale obawa jest ze może strzelić ... szyjka 14 mm, biorę luteine, magnez 4x2, Clexane i w dalszym ciągu leżenie - boje się do toalety nawet wstawać
A w którym tc jesteś? Ja już się gubię[emoji38] może nie strzeli spokojnie...łez i się nie denerwuje...nerwy najwięcej szkodzą niestety. Ja wczoraj nawet relanium dostalam żeby się uspokoić....
 
A magnez jaki np.?
Aspafar/aspargin. Ja biorę jeszcze magneb6, bo miałam zapas. Niby mam brać 3x2, a nawet 5x2, także bardzo dużo.



Dziewczyny jestem załamana... byłam wczoraj na wizycie, okazało się, ze mam bardzo duże rozwarcie które kończy się na szwie, jak narazie szew trzyma - ale obawa jest ze może strzelić ... szyjka 14 mm, biorę luteine, magnez 4x2, Clexane i w dalszym ciągu leżenie - boje się do toalety nawet wstawać
A do szpitala nie chcą Cię dać? Masz skurcze? Dobrze że ten szew trzyma.
 
Byłam 3 dni....no powiedzmy że ustąpiły, ale nie do końca....we wtorek wyszłam, a wczoraj wieczorem znowu pojechałam że skurczami co 3-5 min, zatrzymali na noc tylko uff. Ale na ktg nic nie wyszło[emoji848] a ja stać, mówić i chodzić z bólu nie mogłam. I nie wiadomo od czego to było...Wydaje mi się że zależy od danej sytuacji[emoji57] ale u mnie z deka przepełnienie w szpitalu, więc szybko puszczają jak jest ok.A w którym tc jesteś? Ja już się gubię[emoji38] może nie strzeli spokojnie...łez i się nie denerwuje...nerwy najwięcej szkodzą niestety. Ja wczoraj nawet relanium dostalam żeby się uspokoić....
Jestem w 27.1 tc, w przyszły piątek mam kolejna wizytę kontrolna - mam nadzieje ze jakoś dotrzymamy jak najdłużej - staram się nie denerwować, ale bardzo się boje
 
Aspafar/aspargin. Ja biorę jeszcze magneb6, bo miałam zapas. Niby mam brać 3x2, a nawet 5x2, także bardzo dużo.



A do szpitala nie chcą Cię dać? Masz skurcze? Dobrze że ten szew trzyma.
Skurcze mam sporadycznie, stawiał mi się brzuch ostatni raz 4 dni temu, liczę ze leki które stosują wszystko wycisza. Przy kolejnej kontroli muszę zapytać lekarza o ponownym podaniu sterydów (miałam w 23.5 tc przed samym założeniem szwu)
 
Skurcze mam sporadycznie, stawiał mi się brzuch ostatni raz 4 dni temu, liczę ze leki które stosują wszystko wycisza. Przy kolejnej kontroli muszę zapytać lekarza o ponownym podaniu sterydów (miałam w 23.5 tc przed samym założeniem szwu)
Oby szew wytrzymał , ale chyba nie jest tak źle skoro nie zostawili Cię w szpitalu ,choć dla mnie te 14 mm jest przerażające , odpoczywaj i nie płacz , będzie dobrze
 
reklama
Do góry