reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Podobno... Ale mi mowili, że jak występuje zbyt często to już może skracac szyjkę. Tak naprawdę to chyba nie ma jednej odpowiedzi na to co skraca szyjkę.
Szyjka skraca się od spinania brzucha połączonego z bokami podobnymi jak na @. A kłucie czasem oznacza problemy z pęcherzem , a nie z szyjka ... I bądź tu człowieku mądry[emoji39]

Mi po 2 akcjach z bokami @ szyjka skróciła się z 3,6 do 2,4....
 
reklama
a wiem że przy podaniu sterydu różnica ta jest ważna
emoji848.png
Mi podali sterydy w 28tc bo wtedy trafiłam pierwszy raz na patologie.
 
Tralalila bzdury piszesz. U mnie każdy skurcz skraca szyjkę, czy to tylko "spinanie", czy idący z góry na dół, czy tylko kłucie w szyjce. Każda z nas inaczej to odczuwa, wszystko zależy od kobiety i podatności szyjki. Ja mam taką niewydolność,że wszystko jej szkodzi. Ale już na szczęście blisko, jeszcze chwila i pozegnam się z pessarem i przywitam z synem
 
Tralalila bzdury piszesz. U mnie każdy skurcz skraca szyjkę, czy to tylko "spinanie", czy idący z góry na dół, czy tylko kłucie w szyjce. Każda z nas inaczej to odczuwa, wszystko zależy od kobiety i podatności szyjki. Ja mam taką niewydolność,że wszystko jej szkodzi. Ale już na szczęście blisko, jeszcze chwila i pozegnam się z pessarem i przywitam z synem
Dokładnie[emoji3] u każdego co innego działa...

Jak ja ci zazdroszczę że ty już w "bezpiecznym" terminie jesteś ehh
 
reklama
Do góry