reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Powiem Ci szczerze, że staram się odpoczywać jak najwięcej chociaż córcia nie zawsze mi na to pozwala. Szyjka skraca mi się przez niewydolność szyjki, mam jakąś wadę anatomiczną w budowie i to dlatego, na dodatek po porodzie też mialam łyżeczkowanie. Pierwsza ciąża wyglądała tak samo, od 21 tc tylko do łazienki wstawałam albo coś zjeść , także wiem co czujesz doskonale. To leżenie jest okropnie męczące ale czego nie robi się dla dziecka :)
Męczy najbardziej psychicznie chyba heh :p wytrwamy ;) no musimy wtrwac bo malo zostało :) od tego leżenia za dużo czytam i wyczytałam o cholestazie gdzie WszYstko ponoć swedzi.. od samego czytania juz sie drapie :p moj mózg czasem mnie przeraża :D także trzymam za nas kciuki :)
 
reklama
Męczy najbardziej psychicznie chyba heh :p wytrwamy ;) no musimy wtrwac bo malo zostało :) od tego leżenia za dużo czytam i wyczytałam o cholestazie gdzie WszYstko ponoć swedzi.. od samego czytania juz sie drapie :p moj mózg czasem mnie przeraża :D także trzymam za nas kciuki :)
Ja właśnie skończyłam z tym czytaniem bo zaczęłam popadać w paranoję :D damy radę, grunt to pozytywne nastawienie i nadzieja przede wszystkim :)
 
Ja trochę z innej beczki ;) w jaki sposób lekarz sprawdza Wam szyjkę ? pytam bo się tego obawiam ,moja siostra i mama miały ten problem , mnie lekarz bada tylko przez brzuch i twierdzi że z szyjką jest ok,ale ja gdzieś z tyłu głowy ciągle się tym martwię
 
Ja trochę z innej beczki ;) w jaki sposób lekarz sprawdza Wam szyjkę ? pytam bo się tego obawiam ,moja siostra i mama miały ten problem , mnie lekarz bada tylko przez brzuch i twierdzi że z szyjką jest ok,ale ja gdzieś z tyłu głowy ciągle się tym martwię

Mierzy długość przez usg sondą dopochwową, nie miałaś mierzonej wcale?
 
reklama
Do góry