reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Też to miałaś? Dziewczyny napiszcie coś więcej o tej ecoli... biorę od piątku antybiotyk ale jestem przestraszona [emoji20] oprócz ecoli mam jeszcze te dwa dodatkowe..
Czytam że ciężko to wyleczyć, czy to przeszkadza w porodzie naturalnym? Czy mogę zarazić dziecko?....Zobacz załącznik 962233
U mnie szczep był dość agresywny, ginka testowała na mnie wiele leków, w tym robionych na zamówienie, dopiero kroplówka dała sobie z nim radę. Nie wiem ile cm miała szyjka przed infekcją, ale po leczeniu było źle. Masa stresu, ale ważne, że młodemu ta szuja nie zaszkodziła.
 
reklama
Też to miałaś? Dziewczyny napiszcie coś więcej o tej ecoli... biorę od piątku antybiotyk ale jestem przestraszona [emoji20] oprócz ecoli mam jeszcze te dwa dodatkowe..
Czytam że ciężko to wyleczyć, czy to przeszkadza w porodzie naturalnym? Czy mogę zarazić dziecko?....Zobacz załącznik 962233
@Latina u mnie pessar od 16tc do 37tc. E coli jakos w 30 tc. Antybiotyk pomógł bakteria nie wrocila. Jeżeli bedzissz miała ja w posiewie przed porodem to dostaniesz pewnie antybiotyk. Mialas nie czytac internetow.
To nie jest dobra bakteria ALE da się ja wyleczyc u urodzić. Gorsze od bakterii byly moje stresy które potęgowały stawiania macicy.
@Gannka ktory to tc? :)
 
@Latina u mnie pessar od 16tc do 37tc. E coli jakos w 30 tc. Antybiotyk pomógł bakteria nie wrocila. Jeżeli bedzissz miała ja w posiewie przed porodem to dostaniesz pewnie antybiotyk. Mialas nie czytac internetow.
To nie jest dobra bakteria ALE da się ja wyleczyc u urodzić. Gorsze od bakterii byly moje stresy które potęgowały stawiania macicy.
@Gannka ktory to tc? :)

A dziecku robiłaś jakieś dodatkowe badania w związku z tą bakterią? Miałam nie czytać ale nie chcę nic przegapić....czyli jak będzie ta ecoli to nie przeszkadza przy sn? Tylko chyba gorzej jak nie będę mieć aktualnego wyniku a zacznie się poród?
 
A dziecku robiłaś jakieś dodatkowe badania w związku z tą bakterią? Miałam nie czytać ale nie chcę nic przegapić....czyli jak będzie ta ecoli to nie przeszkadza przy sn? Tylko chyba gorzej jak nie będę mieć aktualnego wyniku a zacznie się poród?
To wtedy prosilabym zapobiegawczo o kroplówe.

Ja mialam pisiew 4 dni przed porodem i bylo czysto stad nie miałam podsaw do robienia badań dziecku.
 

 

Załączniki

  • IMG_20190412_122631.jpeg
    IMG_20190412_122631.jpeg
    52 KB · Wyświetleń: 147
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,mam pytanie czy któraś z Was zaobserwowała taka zależność ze wraz z wchodzeniem w nowy miesiąc ciąży jakieś większe dolegliwosci się pojawiają? Tak miałam na przełomie 5/6 , 6/7 i teraz 7/8. Czy to macica sie jakoś podnosi czy co? W piątek już chyba zacznę 8 miesiąc (32+0) i zawsze tak z 2,3 dni mam jakieś apogeum, pobolewanie jak na @ , częste twardnienia i w ogóle dziwne ciągnięcia itp.. a teraz doszły mi jeszcze posikiwania w majtki jak mnie mój klusek kopnie w pecherz :o
@Latina gdzies Ty ich zapoznała :D Niezły pakiecik..
 
reklama
Cześć dziewczyny,mam pytanie czy któraś z Was zaobserwowała taka zależność ze wraz z wchodzeniem w nowy miesiąc ciąży jakieś większe dolegliwosci się pojawiają? Tak miałam na przełomie 5/6 , 6/7 i teraz 7/8. Czy to macica sie jakoś podnosi czy co? W piątek już chyba zacznę 8 miesiąc (32+0) i zawsze tak z 2,3 dni mam jakieś apogeum, pobolewanie jak na @ , częste twardnienia i w ogóle dziwne ciągnięcia itp.. a teraz doszły mi jeszcze posikiwania w majtki jak mnie mój klusek kopnie w pecherz :o

Ja takie odczucia.miałam jak wchodzilam w kolejne tygodnie czasami, nawet nie miesiące. Nie przy każdym, ale właśnie może to były te, które wchodziły w kolejny miesiąc. Zaraz gorzej sie czułam...
 
Do góry