reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@luigi89 paskudztwo... momentami to mam wrażenie, ze mi macice rozsadzi, pfff. To Cię gonie kochana :) Ty masz synka czy corcie?
Mi to sie gorąco robi, serce przyspiesza i czuje jak sie rozciaga w brzuchu... leżę plackiem a czuje się jakbym nie wiadomo co robiła... taki brak sił odczuwalam. Ma być córcia, tak jest od początku bo sie pytam co wizyte a kolejna mam po Świętach to znów zapytam :p
 
Mi to sie gorąco robi, serce przyspiesza i czuje jak sie rozciaga w brzuchu... leżę plackiem a czuje się jakbym nie wiadomo co robiła... taki brak sił odczuwalam. Ma być córcia, tak jest od początku bo sie pytam co wizyte a kolejna mam po Świętach to znów zapytam :p
Szczerze, to ja już marze żeby rano się obudzić włączyć aplikacje i żeby mi się tam wyświetliło 38+... ehh. Ja tez dużo leze, ale nie plackiem. Zamiast plaskodupia jednak mam zad jak Nicki Minaj , wiec dziwna zależność haha :D jak wyprawka Ci idzie? :)
 
Szczerze, to ja już marze żeby rano się obudzić włączyć aplikacje i żeby mi się tam wyświetliło 38+... ehh. Ja tez dużo leze, ale nie plackiem. Zamiast plaskodupia jednak mam zad jak Nicki Minaj , wiec dziwna zależność haha :D jak wyprawka Ci idzie? :)

Hi hi a ja od urodzenia plaskodupie :p takze teraz jeszcze wieksze :p ja leżę , ale liczę, że jak wyjmie mi pessar to może coś podzialam. Chociaz odrobine. Wiesz co , cos tam mam ale nie wszystko. Sporo jeszcze do kupienia. Mam takie absolutne minimum. Kosmetyki i leki kupię dopiero na początku maja. Łóżeczko i wanienke jakos tez bo nie mam miejsca i jeszcze musze wymienic drzwi żeby łóżeczko wstawić... jakoś tak nie spinam się , że wszystkiego nie mam. Wózek to sobie jakis obczaje i mąż kupi. Mam takie rzeczy typowo do szpitala i na przyjscie na świat Małej. Reszta koniec kwietnia/początek maja. Położna mnie odwiedza i mówiła co niezbedne a co moze poczekać. Takze doradzila mi i tego sie trzymam.
 
Szczerze, to ja już marze żeby rano się obudzić włączyć aplikacje i żeby mi się tam wyświetliło 38+... ehh. Ja tez dużo leze, ale nie plackiem. Zamiast plaskodupia jednak mam zad jak Nicki Minaj , wiec dziwna zależność haha :D jak wyprawka Ci idzie? :)
Ja już tez chce 37,38 tydzień. Ale i tak mi mijają te tygodnie... czekam żeby już tez rodzina odetchnęla i przestała sie az tak mną zajmować. Chce już wrócić do normalnego mojego funkcjonowania w domu. Wiadomo z niemowlakiem bedzie trudno ale bede mogła sama dużo robić a nie , że ktoś mnie wyrecza prawie we wszystkim.
 
Ja już tez chce 37,38 tydzień. Ale i tak mi mijają te tygodnie... czekam żeby już tez rodzina odetchnęla i przestała sie az tak mną zajmować. Chce już wrócić do normalnego mojego funkcjonowania w domu. Wiadomo z niemowlakiem bedzie trudno ale bede mogła sama dużo robić a nie , że ktoś mnie wyrecza prawie we wszystkim.
TO u mnie aż tak nie ma. Robię w domu dużo rzeczy ale nie schylam sie, nie kucam i nie obciążam zbytnio (to na głowie męża), nie mam żadnego zabezpieczenia na szyjce. 2 tyg temu na wizycie miała 3,3 zamknięta twarda. Od 20tc w tych samych granicach ale ja dmucham na zimne bo jestem po 2 lyzeczkowaniach... no i te twardnienia, ale dzięki Bogu do tej pory nie wpływały na nią... mam nadzieje, ze tak zostanie.. to u Ciebie na dobra sprawę jeszcze 4 tygodnie i możesz się rozpakowywać :) zleci moment :) ja na następnej wizycie będę ustalała termin cc z moim gin, którego się boje jak fiks...
 
TO u mnie aż tak nie ma. Robię w domu dużo rzeczy ale nie schylam sie, nie kucam i nie obciążam zbytnio (to na głowie męża), nie mam żadnego zabezpieczenia na szyjce. 2 tyg temu na wizycie miała 3,3 zamknięta twarda. Od 20tc w tych samych granicach ale ja dmucham na zimne bo jestem po 2 lyzeczkowaniach... no i te twardnienia, ale dzięki Bogu do tej pory nie wpływały na nią... mam nadzieje, ze tak zostanie.. to u Ciebie na dobra sprawę jeszcze 4 tygodnie i możesz się rozpakowywać :) zleci moment :) ja na następnej wizycie będę ustalała termin cc z moim gin, którego się boje jak fiks...

Wiesz co mój dr chyba woli dmuchac na zimne a ja juz wole sie słuchać niz później pluć sobie że mogłam leżeć. Na początku ciąży w ogóle sie nie oszczedzalam. Teraz robie tylko to co musze wkolo siebie plus wstaje i chodze trochę po mieszkaniu i wiadomo do kuchni, łazienki. Mam pessar od 6 lutego. Teraz jestem ciekawa kiedy mi go wyjmie i czy właśnie szybko przyjdzie porod czy nie. Termin mam na 30 maja wiec no juz tak za miesiąc i troszkę powinien być finał :)
 
@olaa90 a Tobie jak idzie wyprawka ? :) wczoraj przez telefon od dr dowiedzialam sie ze juz mam przestać brać Duphaston bo sie kończył , czyli tylko magnez i No Spe. Jakis przelom hehe ;)
 
reklama
@olaa90 a Tobie jak idzie wyprawka ? :) wczoraj przez telefon od dr dowiedzialam sie ze juz mam przestać brać Duphaston bo sie kończył , czyli tylko magnez i No Spe. Jakis przelom hehe ;)
Ja popadlam w jakiś wyprawkowy szał. W sumie to brakuje mi wózka i fotelika, zamówienia z apteki... i pewnie jakiś drobiazgow :D ale to nie wiem bo już się trochę pogubiłam co mam :D a jak Ty łykasz ta no-spe? Ja dzisiaj muszę tez ja zagryź, czekam aż mąż wroci z apteki. To i tak długo jadłaś duphaston, ja miałam odstawiony jakoś w 18tc. Luteinę pakuje i magnez no i clexane zastrzyki w brzuch. Acard już odstawiony.
 
Do góry