reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzięki za odp...
Zmartwilo mnie to bo od kilku dni chwilami pobolewa krzyż..a np dzis wychodzac z zakupow myslalam ze nie dojde do ławki zeby usiąść..i po chwili przeszlo..teraz delikatnie tez odczuwam i nie wiem czy nie panikuje
Dodam jeszcze , że w tej ciąży non stop boli mnie krzyz myślałam , że to skurcze ale na ktg ok, więc nie zawsze oznacza to coś złego:*


A tak poza tym

Dziewczyny czy któraś chciałaby odkupić duphaston? Miałam zapas, A od nas jestem w szpitalu to korzystam z ich zasobów. Niektóre niestety mam bez opakowań (ale data jest na listkach z tabletkami), bo tak było mi wygodniej - mniej miejsca zajmowały .
 
reklama
Dodam jeszcze , że w tej ciąży non stop boli mnie krzyz myślałam , że to skurcze ale na ktg ok, więc nie zawsze oznacza to coś złego:*


A tak poza tym

Dziewczyny czy któraś chciałaby odkupić duphaston? Miałam zapas, A od nas jestem w szpitalu to korzystam z ich zasobów. Niektóre niestety mam bez opakowań (ale data jest na listkach z tabletkami), bo tak było mi wygodniej - mniej miejsca zajmowały .

@Oczekujaca123 Ile masz.na sprzedaz ? Bo nie wiem ile jeszcze bede potrzebować. Po Świętach mam wizyte to chyba mi powie wtedy do kiedy miałabym brać. Narazie mam.
 
Czesc! Cały czas Was podczytuje :) serdecznie gratuluję Wszystkim mamusiom :* już teraz cała ekipa z forum prawie rozpakowana:) a przede mną jeszcze długa droga, ale mam nadzieję że będzie w niej mało zakrętów.
@Oczekujaca123 myślałami ciągle z Tobą:* wierze ze wszystko dobrze się skończy, jesteś już mega daleko!!
A ja jak narazie dobrze sobie radzę, dużo leżę, ale też zrobię obiad, wstawię pranie, przejdę się czasami gdzieś, wyskocze do miasta samochodem, ale nie są to jakieś mega długie męczące trasy. Szyjka na ostatniej wizycie miała się dobrze, zobaczymy co teraz doktor powie, ciągle mam ją z tyłu głowy i dlatego mega się boję.
Ahhh jedynym moim problemem w ostatnich dniach to wzdęcia!! O masakra - mam już dość tego :p może dacie jakiś pomysł co można zjeść na śniadanie pozywnego? Albo co można położyć na kanapkę poza serem i wędlina? :D
 





 

Załączniki

  • IMG_20190413_212234.jpeg
    IMG_20190413_212234.jpeg
    14,5 KB · Wyświetleń: 240
Ostatnia edycja:
reklama
@Kleo83 niestety prawo do karmienia piersią na zadanie dotyczy tylko fizjologicznych porodów i ciąż niepowiklanych, sprawdziłam w dzienniku ustaw :( Przy cc decydują już zasady przyjęte w szpitalu. Ale my na szczęście od 17:00 już razem i jest cudownie
 
Do góry