reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Kleo83 strasznie mnie przeraziła Wasza historia bo moja tez ma zatkany nosek od 2 tygodni :( najgorzej jest w nocy.
Chyba nas zapisze do pediatry w poniedziałek.
Chec do ćwiczeń sama przychodzi jak patrze na siebie w lustrze. +10kg zostalo i 10 cm w pasie. Odchudzac sie za specjalnie nie moge bo pokarm. A wyglada to tak ze mała zaśnie to się zrywam i cwicze z pół h. Kettle, trx i guma.
@Latina mnie szyjka skróciła sie przy e coli. Co do kolejności to przyjęło się ze najpierw robi sie posiew szyjki później leczy a później pessar. ALE myślę że skoro Twoj lekarz zdecydwal inaczej to mial ku temu powody. Na spokojnie dostaniesz antybiotyk i szyjka do obserwacji. Wyklucz słodkie, cukier itp.
 
@Kleo83 strasznie mnie przeraziła Wasza historia bo moja tez ma zatkany nosek od 2 tygodni :( najgorzej jest w nocy.
Chyba nas zapisze do pediatry w poniedziałek.
Chec do ćwiczeń sama przychodzi jak patrze na siebie w lustrze. +10kg zostalo i 10 cm w pasie. Odchudzac sie za specjalnie nie moge bo pokarm. A wyglada to tak ze mała zaśnie to się zrywam i cwicze z pół h. Kettle, trx i guma.
 
Ostatnia edycja:
@Latina skoro było rozwarcie to miałaś zakładany pessar w trybie pilnym stąd pewnie decyzja o nie czekaniu na wynik posiewu. Ja tak miałam.
@Zzzzzz @Kleo83 polecam ten aspirator do nosa podłączany do odkurzacza. U nas furczy w nosie ale nic nie wypływa. Pryskam wodą morską, następnie wyciągam (a raczej mój mąż bo mam opory) aspiratorem całkiem sporą ilość wydzieliny. Nie jest to fla niej przyjemne ale widać ulgę:)
 
Dieta cukrzycowa, zero słodkiego od listopada [emoji16] szyjka w 31 TC 17 mm. To co teraz robić? Wezmę antybiotyk, globulki na grzybka, probiotyk na żołądek, mam luteinę dopochwową. Po antybiotyku powtórzyć posiew? Ten pessar się jakoś sprawdza jeszcze przy tej bakterii czy jest ok?
Tak, po około tydzień po odstawieniu antybiotyku posiew do powtórzenia. Probiotyk na żołądek to raczej niepotrzebnie. Lekarz pewnie przepisze Ci globulki na grzyba i e coli. Ja bralam Zinnat. Tez się strachu najadłam przy tej bakterii jak sie okazuje- niepotrzebnie. Co odpisal Twój lekarz?
 
@Latina skoro było rozwarcie to miałaś zakładany pessar w trybie pilnym stąd pewnie decyzja o nie czekaniu na wynik posiewu. Ja tak miałam.
@Zzzzzz @Kleo83 polecam ten aspirator do nosa podłączany do odkurzacza. U nas furczy w nosie ale nic nie wypływa. Pryskam wodą morską, następnie wyciągam (a raczej mój mąż bo mam opory) aspiratorem całkiem sporą ilość wydzieliny. Nie jest to fla niej przyjemne ale widać ulgę:)
Dziś kupilam aspirator ustny... Będę losowac z mezem kto bedzie ciągnąć. A nie zapomnialam ze sa priorytety i ze M umówił się na festiwal piwa więc ja musze odciagac :p
 
reklama
Do góry