reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Justyna1919 gratuluję wysokiej ciąży. Lez kochana i badz dobrej myśli. Boli porodowych nie da się przegapić wiec jak zaczną się skurcze to zdazysz do szpitala.

Wszystkm chorym maluszkom dużo zdrówka.

Moja Zuza ma katar od 2 tyg tzn on nie wyplywa ale slychac ze ma w nocy problem z oddychaniem. Lekarz mówi że to sapka i mam się nie martwic ale wiadomo i tak się martwię.

@BaskaW czemu czekasz na 4 miesiąc?

Ja odciagam mleko i znikam mężowi poki co na 2,5 h maks.

Do fryzjera tez sie wybieram bo wygladam jak UFO. Ale powiem Wam że się wstydzę isc do fryzjera bo oststbio spielam wlosy na czubku głowy i jak zdejmowalam gumke to wyrwalam jakis centymetr od glowy na samym jej czubku. Poki co pryskam lakierem i ulizuje zeby nie bylo widac.

Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki :)
 
Dziewczyny moze Wy macie w tym doświadczenie. Słyszałam ze intensywne cwiczenia moga spalić pokarm. Zaczelam czytac na ten temat bo chcialabym zaczac np skakac na skakance i wiele osob pisze ze trzebaduzo pic i ze wydziela.sie kws mlekowy i smak mleka moze sie zmienić na jakies 90 min po treningu. Moze byc gorzkie. Macie w tym temacie jakies doswiadczenie albo wiedzę?
 
@Zzzzzz czekam na 4 msc bo powinno juz byc latwiej z dzidzia. Najgorsze 3 msce. A do tego planuje po 4 mscu juz dokarmiac kaszka.dzieki temu odsapne troche od karmienia piersią. Ja ani razu nie odciagaalam.mleka a do tego mialam juz pare kryzysow laktacyjnych nie lubie tego. Mam wrażenie wtedy ze Maly sie nie najada a On wtedy caly czas chce jesc. Czasami gdzies wyskocze do miasta karmie Malego i lece i zawsze mowie ze może Mąż nu dac MM ale jakos udaje mi sie wrocic na czas
 
Basia ja cwicze od 2 tygodni. W dodatku chodze na saunę. Zuza nie ma wyboru, je to co jej dam. Slyszalam ze to mit z tym kwasem. Na logike nasze pra pra babcie zapintalaly w polu cale dnie i mleka miały pod dostatkiem nic im się nie spalalo :)
Mnie sie wydaje ze właśnie brak ruchu moze niekorzystnie wplynac na laktacje.

Mnie właśnie odciąganie rozkrecilo laktację. Jest dobrze chociaż nie mówię chop bo jeszcze 11 miesięcy powinnam karmić.
 
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu obserwuję tą dyskusję. Postanowiłam się podzielić swoją historią.


W 25 tc lekarz stwierdził niewydolność ciśnieniowa szyjki. W 25 tc miala 17 mm oraz efekt lejka .Szpital , sterydy, posiew i pessar.

Tak przelezalam do dziś. Dzis mija 36+5 tc. Na ostatnim badaniu tydzień temu szyjka miała 7 mm i lejek sie powiększył. Lekarz stwierdzil ze pesaar ściganie w dniu cc. Za 12 dni mam planowaną cesarkę.

Czy ktoś byl w podobnej sytuacji ? Zastanawiam sie czy mam szansę dotrwać do planowanego cięcia, boję sie aby poród nie zaczął sie wcześniej.
Cześć:) ja nie dotrwałam do wyznaczonego terminu cc i jechałam w środku nocy. Miałam jednak wcześniej usunięty szew i pessar.
 
@BaskaW też zamierzam wrócić do intensywnych ćwiczeń, czekam tylko na wizytę po 6 tyg. od porodu. Mam zamiar dalej karmić, nasze samopoczucie i zdrowie też jest ważne.

Właśnie wróciłam z Małą z IP w szpitalu. Do kataru doszła biegunka i podwyższona temperatura. Odesłali nas do domu bo podobno większe jest ryzyko zakażenia szpitalnego. Kazali tylko często karmić. Oby przetrwać tą noc.
 
@BaskaW też zamierzam wrócić do intensywnych ćwiczeń, czekam tylko na wizytę po 6 tyg. od porodu. Mam zamiar dalej karmić, nasze samopoczucie i zdrowie też jest ważne.

Właśnie wróciłam z Małą z IP w szpitalu. Do kataru doszła biegunka i podwyższona temperatura. Odesłali nas do domu bo podobno większe jest ryzyko zakażenia szpitalnego. Kazali tylko często karmić. Oby przetrwać tą noc.
Mi zawsze mówili że szpital to ostatecznosc i żeby unikać jak się da bo tam dzieciaki wszystko przynoszą. Idziesz z zapaleniem oskrzeli a wychodzisz z rotawirusem. Zdrówka!
 
reklama
Mi zawsze mówili że szpital to ostatecznosc i żeby unikać jak się da bo tam dzieciaki wszystko przynoszą. Idziesz z zapaleniem oskrzeli a wychodzisz z rotawirusem. Zdrówka!
To prawda ale my trafiliśmy do szpitala jak synek mial 13 dni i wladnie mial rota ponieważ wspaniała bratowa na drugi dzień po porodzie przyszła mnie odwiedzić do szpitala z dziećmi które wlasnie mialy biegunkę o której ja się dowiedziałam jak już z małym lezalam na rota
 
Do góry