reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nie dziwię się, że używany, cena powala :D
Chłop się uparł na ten konkretny, co było zrobić. Kupiliśmy oczywiście znacznie taniej, a do tego ponoć ten model nie traci na wartości, więc za parę lat, jeśli się nie zniszczy, będziemy go mogli sprzedać za podobną cenę, za jaką był kupiony.
 
reklama
Jaki? :) U nas mąż ma dobrze, nigdzie nie musiał biegać, wszystko albo kupione online albo przez rodzinę. Z zakupów został nam jeszcze monitor oddechu.

Kolejny dzień, paranoi ciąg dalszy - macie czasem tak, że luteina wchodzi pod innym kątem albo płycej?
Oczywiście ;) pochwa jest Co trochę inna. Czasem ciężko wchodzi a od kilku dni mam luz że można się zgubić :D
 
Już kupiony:) Dokładnie ten: Link do: Bugaboo 2015 Cameleon 3 Stroller - Grey/Red. Kupiliśmy używany. Mąż się tym zajmował, ja w ogóle się nie interesowałam.
Co do aplikacji globulek, to się kompletnie nie przejmuj, wszelkie doświadczenia w tym temacie są możliwe: ciasno, luźno, głeboko, płytko, sucho, mokro, zgrubienia i fałdki, sznureczki. Standard.
Fajny ten wózek. Szwagierka miała. Będziecie zadowoleni ;)
 
Chłop się uparł na ten konkretny, co było zrobić. Kupiliśmy oczywiście znacznie taniej, a do tego ponoć ten model nie traci na wartości, więc za parę lat, jeśli się nie zniszczy, będziemy go mogli sprzedać za podobną cenę, za jaką był kupiony.
O to nasza córeczka będzie miała podobny - Bugaboo buffalo też czerwono- czarny. Kupiłam używany :)
 
Dziewczyny czy Wy jak lezalyscie już w domach to zdarzały się Wam też skurcze ? Bo dzisiaj odczułam chyba dwa. Pierwszy raz coś takiego ale ustąpiły. Wyciszyly się. Boję się :(
 
Jezu,czuje takie strasznie bolesne kłucie/pieczenie jakby w szyjce.Trwa kilka sekund aż normalnie gwiazdy widzę.Nie wiem czy ma to coś wspólnego ze ściągnięciem szwu.Kojarzy mi się to z tym jakby mały mi tam głową uderzał.Poza tym ruchy są też bardzo bolesne,czuje jakby pod cycki się pchał.Masakra,z córką nie miałam nawet ułamka takich atrakcji.
 
@Naysan pomyliłam się, teraz świnia jest w foteliku :p
P_20190303_160005_vHDR_Auto_1.jpg

@luigi89 a ja jak zawsze nie wiem jak odróżnić skurcz od bólu...
 
reklama
Do góry