reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Gratulacje! Obyście szybko doszli do siebie :) Co się stało, odeszły wody?
cała noc miałam skurcze, jak zgłosiłam się do szpitala, to nie dali rady wyciszyc ich. Jak zdjęciu szew, to w przeciągu pół godz miałam rozwarcie na 4 cm, a później był a szybka akcja ż cesarka
 
Czy jeśli mam na wkładce kolor żółty a jak się podcieram to go nie widzę, to to efekt luteiny? Mam to głównie rano potem wręcz mam wrażenie ze wyschłam bo śluzu jak kot naplakal... Gluta nie mam, lactovaginal wkładam od 3 dni regularnie bo wcześniej to tak raz na tydzień... nie nawidze tej luteiny. Mam ja od jakiś prawie 3 tyg a te dziwne kolory dzieją się od niedawna ;/
 
cała noc miałam skurcze, jak zgłosiłam się do szpitala, to nie dali rady wyciszyc ich. Jak zdjęciu szew, to w przeciągu pół godz miałam rozwarcie na 4 cm, a później był a szybka akcja ż cesarka
Ech, a ja się boję, że nie rozpoznam TYCH skurczy... Świetnie, że udało Ci się tak długo zatrzymać synka w brzuchu ;) Bo dobrze kojarzę, że od daaawna miałaś szew?
 
Czy jeśli mam na wkładce kolor żółty a jak się podcieram to go nie widzę, to to efekt luteiny? Mam to głównie rano potem wręcz mam wrażenie ze wyschłam bo śluzu jak kot naplakal... Gluta nie mam, lactovaginal wkładam od 3 dni regularnie bo wcześniej to tak raz na tydzień... nie nawidze tej luteiny. Mam ja od jakiś prawie 3 tyg a te dziwne kolory dzieją się od niedawna ;/
E tam luteina, gdybyś do tego dostała ogromne globulki to byś dopiero wariowała po każdej toalecie xD
 
cała noc miałam skurcze, jak zgłosiłam się do szpitala, to nie dali rady wyciszyc ich. Jak zdjęciu szew, to w przeciągu pół godz miałam rozwarcie na 4 cm, a później był a szybka akcja ż cesarka
Gratulacje ogromne! Synek wielki jak na ten wiek ciążowy, super!!! Mam nadzieję, że wszystko z nim dobrze, a Ty wracaj szybko do siebie.
 
@Ika88 ja już mialam ten macmirror jesli o nim mówisz kochana, tylko tamten żółty to był taki inny żółty a ten jest jakiś neonowy / cytrynowy no nie wiem co to za kolor jak lemoniada :D ten macmirror dla mnie był wspaniały bo po progesteron besins dowcipnym miałam podrażnienia i on mi tak łagodził, ze nic nie czulam długo dluuuugo...
 
reklama
Dziewczyny a jak się wyprozniacie też macie tak dużo gęstego sluzu???? Dodatkowo w żółtym kolorze albo nie wiadomo jaki to jest? :/
Ja też tak mam, a posiewy i w badaniu lekarz mówi, że dobrze, śluz prawidłowy, więc w sumie nie wiem, sama. Raz po raz podmywam się tamtum rosa, śpię bez gaci, co wizytę prawie mam posiew i tak leci miesiąc, za miesiącem, a ja panikuje:p
 
Do góry