reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Supermami to gdzie leżałas ze mialas tak fachową opiekę?
@izaiv1985 jak szew, jak nocka?
@Naysan masz lekarza ze złota że tak szybko reaguje. Serio nie stresuj się- z doświadczenia wiem, że nie warto.
Co do szkoly rodzenia to nie łudzę sie, że bede mogła jezdzic na spotkania. Myślę o 2 opcjach: online lub oplace położna żeby przyszla.
@BaskaW pokazny brzusio, wrzucisz fote z prenatalnych?
nocka była ok, nic nie bolało. z tym szwem to jest dziwna sprawa. Wczoraj przy luteine wyraźnie go czułam. Później udało mi sie ładnie wyproznic i jak ponownie sprawdziłam już go nie czułam. Dzisiaj rano znowu luteina i szwu nie czułam. Brzuch miękki nie boli. W czwartek mam wizytę, więc jak nic nie będzie boleć to poczekam, żeby nie przesadzać że schodami (2pietro)
 
reklama
nocka była ok, nic nie bolało. ż tym szwem to jest dziwna sprawa. Wczoraj przy luteine wyraźnie go czułam. Później udało mi ie ładnie wyproznic i jak ponownie sprawdziłam już go nie czułam. Dzisiaj rano znowu luteine i szwu nie czułam. Brzuch miękki nie boli. W czwartek mam wizytę, więc jak nic nie będzie boleć to poczekam, żeby nie przesadzać że schodami (2pietro)
To dobrze, słyszałam ze właśnie wyczucie szwu czy pessara zalezy od wyproznienia. Ja wkladam palce bardzo plytko
 
Mój lekarz mi mowil ze szwu siw nie wyczuje. Tylko wisi sznureczek od szwu ktory sie przecina przy ściganiu szwu. Ja go raz czuje raz nie bo lubi sie podwijac. Wiec mysle ze nie masz czyms sie przejmowac. Chyba ze nie mówisz tutaj o tym sznureczku tylko o czyms innym
 
Mój lekarz mi mowil ze szwu siw nie wyczuje. Tylko wisi sznureczek od szwu ktory sie przecina przy ściganiu szwu. Ja go raz czuje raz nie bo lubi sie podwijac. Wiec mysle ze nie masz czyms sie przejmowac. Chyba ze nie mówisz tutaj o tym sznureczku tylko o czyms innym
sądzę, że to mógł być ten sznureczek, bo czułam kawałek jakiejś nitki. Dzieki dziewczyny za odzew już jestem spokojna
 
@Supermami ja jestem ze slaska. Słyszałam ze na Kopernika jest bdb szpital ale tez ze mają tam przemial i ciezko jest się dostać
Przemiał okropny.. Na patologie ciąży przypada jedna łazienka w tym jeden prysznic. Ciężkie przypadki i niestety to wpływa na samopoczucie. Ja wolałam leżeć w mniejszym szpitalu gdzie był mój lekarz i było spokojniej i toaleta w każdej sali.
 
Przemiał okropny.. Na patologie ciąży przypada jedna łazienka w tym jeden prysznic. Ciężkie przypadki i niestety to wpływa na samopoczucie. Ja wolałam leżeć w mniejszym szpitalu gdzie był mój lekarz i było spokojniej i toaleta w każdej sali.
Tak, ale wazny jest tez ten stopien referencyjnosci. Jak ostatnio lezalam w jednym z lepszych szpitali na slasku to tez pchali we mnie nospe. Dodatkowo jedna kobieta urodziła w toalecie i nie odratowali jej dziecka. Podzialalo to na moja psyche okropnie. Od tego czasu naprawde nie chce do szpitala.
 
Tak, ale wazny jest tez ten stopien referencyjnosci. Jak ostatnio lezalam w jednym z lepszych szpitali na slasku to tez pchali we mnie nospe. Dodatkowo jedna kobieta urodziła w toalecie i nie odratowali jej dziecka. Podzialalo to na moja psyche okropnie. Od tego czasu naprawde nie chce do szpitala.
Leżałam w II stopniu u siebie. Inkubatory i sprzęt był można rodzic od 32 tygodnia w tym szpitalu, ale to wszystko zależy od szpitala od sprzętu itp.
Jednak ja wierzę że dotrwacie do końca. Trzymam kciuki mocno
 
reklama
Do góry