reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A tak w zasadzie kojarzycie która z dziewczyn aktualnie lub niegdyś się tu udzielających przekroczyła termin porodu, albo jeszcze lepiej miała później indukowany poród?
 
reklama
Ja też pewnie bym urodziła po gdyby nie wywołanie dzień przed terminem.

Gdyby nie to że jestem po cc to bym się nie martwiła indukcją:/
Tak sobie w głowie ułożyłam że skoro szyjka była niewydolna, skoro wcześniej w 19tc poroniłam, teraz w 16tc/17tc zakładany szew to powinno jakoś pójść bez konieczności kolejnego cięcia. A tu mi proponują indukcje przed terminem.
Już sama nie wiem co robić:( Wszystko idzie jakoś nie tak.
 
Będzie dobrze, ja też bałam się indukcji a poród przy zgładzonej szyjce i rozwarciu na 3 cm krótko trwał. Ostatni etap 5 minut. Podczas gdy przy pierwszym prawie godzinę. Ja dodatkowo martwiłam się wagą dziecka miałam cukrzycę ciążowa no i maluszek ważył 4 kg i dodatkowo szedł z ręką.
 
Będzie dobrze, ja też bałam się indukcji a poród przy zgładzonej szyjce i rozwarciu na 3 cm krótko trwał. Ostatni etap 5 minut. Podczas gdy przy pierwszym prawie godzinę. Ja dodatkowo martwiłam się wagą dziecka miałam cukrzycę ciążowa no i maluszek ważył 4 kg i dodatkowo szedł z ręką.

Naturalnie urodziłaś synka 4 kg ? [emoji85] kurczę.. ja pierwsze urodziłam 3.3 kg naturalne 3 dni po terminie, poród trwał 5 godzin z nacięciem oczywiście..
a teraz to sama nie wiem czy cesarka nie byłaby lepsza ? Mam hashimoto, cukrzyce ciążową (tylko dieta) i leżakuje od 19 tygodnia ciąży.. jak juz wstaje to nie mam siły nawet włosów wysuszyć i robie w połowie przerwę.. czy taki „słaby” stan spowodowany kilkoma miesiącami leżenia nie wpłynie zle na poród ? zastanawiam sie czy dam radę urodzić tym razem rownież naturalnie...
 
Naturalnie urodziłaś synka 4 kg ? [emoji85] kurczę.. ja pierwsze urodziłam 3.3 kg naturalne 3 dni po terminie, poród trwał 5 godzin z nacięciem oczywiście..
a teraz to sama nie wiem czy cesarka nie byłaby lepsza ? Mam hashimoto, cukrzyce
ciążową (tylko dieta) i leżakuje od 19 tygodnia ciąży.. jak juz wstaje to nie mam siły nawet włosów wysuszyć i robie w połowie przerwę.. czy taki „słaby” stan spowodowany kilkoma miesiącami leżenia nie wpłynie zle na poród ? zastanawiam sie czy dam radę urodzić tym razem rownież naturalnie...
Tak naturalnie pierwsze dziecko też naturalnie a ważyło 3,7 kg wtedy mnie nacieli, teraz pękło samo. Też leżałam ostatnie miesiące wstawałam tylko na siku do łazienki. Ostatnie dwa tygodnie trochę na nogach.
 
A tak w zasadzie kojarzycie która z dziewczyn aktualnie lub niegdyś się tu udzielających przekroczyła termin porodu, albo jeszcze lepiej miała później indukowany poród?
Hej, ja przekroczyłam termin. Miałam szew i pessar. Próbowali wywołać ale się nie udało, rozwarcie było na 4 cm. zrobili mi cc że względu na to że jestem osobą filigranową a dziecko ważyło 4 kg.
 
reklama
Do góry