reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej. Ale sie ruszylo na forum. Ja jutro zaczynam 35. tc. Z pessarem od 26. Ostatnio nie mam skurczy a nawet brzuch malo co sie stawia. Mala siedzi glowka nisko. Czuje ze mnie tam kopie po tej szyjce i mam wrazenie ze zaraz wyjdzie 7.maja najprawdopodobniej gin wyjmie pessar. Wtedy bedzie 37.tc 3dni.
 
Hej. Ale sie ruszylo na forum. Ja jutro zaczynam 35. tc. Z pessarem od 26. Ostatnio nie mam skurczy a nawet brzuch malo co sie stawia. Mala siedzi glowka nisko. Czuje ze mnie tam kopie po tej szyjce i mam wrazenie ze zaraz wyjdzie 7.maja najprawdopodobniej gin wyjmie pessar. Wtedy bedzie 37.tc 3dni.
A czym się różnią skurcze od stawiania? Myślałam, że to to samo ;k
 
Hej. Ale sie ruszylo na forum. Ja jutro zaczynam 35. tc. Z pessarem od 26. Ostatnio nie mam skurczy a nawet brzuch malo co sie stawia. Mala siedzi glowka nisko. Czuje ze mnie tam kopie po tej szyjce i mam wrazenie ze zaraz wyjdzie 7.maja najprawdopodobniej gin wyjmie pessar. Wtedy bedzie 37.tc 3dni.
Piękny tydzień już dzidzia pewnie duża ?
Kochana ty miałaś też rozwarcie na opuszek od ktoktór tyg i czy się nie robiło wieksze?
Dobrze pamiętam czy już pomyliłam osoby .;/
 
Hej. Ale sie ruszylo na forum. Ja jutro zaczynam 35. tc. Z pessarem od 26. Ostatnio nie mam skurczy a nawet brzuch malo co sie stawia. Mala siedzi glowka nisko. Czuje ze mnie tam kopie po tej szyjce i mam wrazenie ze zaraz wyjdzie 7.maja najprawdopodobniej gin wyjmie pessar. Wtedy bedzie 37.tc 3dni.
Powodzonka :) na pewno będzie oki teraz już jesteście bezpieczne:)
 
@Mikasa7 mój lekarz też jakoś tak podchodzi do tych spraw szyjkowych spokojnie, ja w panice a on sprawdza tylko czy twarda i czy trzyma i też zwolennikiem leżenia nie jest wiadomo że ekstremalnych robót mam nie wykonywać ale też leżeć plackiem mi nie kazał
@emilka88 jak Ci dobrze że już jesteś na finiszu też chce już być na końcówce najlepiej bez komplikacji :)
 
Dziękuję wam dziewczyny tez swoje przeszlam... chce wam dodac otuchy. Mi na stres pomagala melisa. Spróbujcie czy na was działa.
Skurcze to takie bole miesiaczkowe, dosc silne. A stawianie sie brzucha jest bezbolesne, no moze z takim dyskomfortem.
Mam rozwarcie na opuszek, teraz moze juz większe. Lekarz mi nie mowil. Sterydy podane.
Ale wiecie co mnie jeszcze spotkalo w tym tyg?! Ja mam krew rh -, mąż rh + dlatego badam przeciwciała. W pierwszym i drugim trymestrze byly ujemne wiec ok. A w srode dzwoni do mnie babka z laboratorium, ze wyszly dodatnie i zeby zgłosić sie do lekarza. Tak sie przestraszylam. Juz nastawilam sie na jakies transfuzje. Ale gin kazal powtórzyc badanie w innym laboratorium i okazalo sie ze jednak sa ujemne.... szok. Myślałam ze dostane skurczy przez ten stres.
 
reklama
O jeny, co za dziwna sytuacja z tymi przeciwcialami... jak widac te nasze kobiece organizmy,szyjki, a nawet krew to jakies nieodgadnione ciagle... nie ma co, potrafimy zaskakiwac:) ale najwazniejsze,ze wszystko dobrze:)
Melise pije wieczorami, na sen na pewno mi pomaga, mysze zaczac pic wiecej w ciagu dnia. A ile kubkow wypijalas?
Sorenlorenson dobrze wiedziec,ze nie tylko moj lekarz taki... szyjka niby twarda,ale czy trzyma to ja juz nie wiem... zdjecie rozwarcia wewn caly czas kezy kolo mnie, analizuje po swojemu. Na dwoch pozostalych zdj nie ma sladu po rozwarciu... echh przepraszam,ze ja tak ciagle o tym:)
 
Do góry