reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Moja druga, pierwszy poród w 24/25 tc ....
Jestem już w domku, nie czuje żeby brzuch mi się napinal, nic mnie też nie boli poza plecami od leżenia...
Co do leków ja dostalam luteine 2×100, magne b6 max 4×1 , nospa 3×1, Wit. D3 1000j ×1 i do tego suplement mama dha (wcześniej brałam femibion tak jak Ty ale dziewczyny na forum polecaly mama dha i zmieniłam, ale wrócę do femibionu). Co to jest kwasy dha omegamed pregna? Kwasy?
Pytałam o ten macmirror w szpitalu
, powiedzieli, że mam zapytać lekarza prowadzącego jeżeli zaleci to mam brać...wizyte mam w przyszły wtorek, do tego czasu leżę i się nie ruszam poza wizytami w toalecie.
Jestem dobrej mysli i wierzę że wszytko będzie dobrze :)
Patka też nie dostałaś nic w razie infekcji? Ja też nic nie dostałam i mam nadzieję że nic się nie przyplącze. Nie wspominali mi nic aby robić wymaz z pochwy ale o to już zapytam prowadzącego za tydzień.
 
reklama
Patka też nie dostałaś nic w razie infekcji? Ja też nic nie dostałam i mam nadzieję że nic się nie przyplącze. Nie wspominali mi nic aby robić wymaz z pochwy ale o to już zapytam prowadzącego za tydzień.
@Sandi82 No właśnie nic, w szpitalu powiedzieli że infekcja ma zapobiec luteina, ale zapytam mojego Gina za tydzień.
Wymazy na pewno będzie mi robił bo on jest bardzo ostrożny i wyczulony jeżeli chodzi o infekcje
 
Moja ciaza ze szwami jest prowadzona bez lekow profilaktycznych p.infekcji. Sama biore trivagin. Lekarz pilnuje posiewow i tyle.
 
Patka kiedyś mi się wydawało ze to taki super tydz teraz ze taki malutki czekam na 32 teraz. Mam nadzieje ze wszystkim uda nam się wytrwać jak najdłużej. Jutro mam badanie i na samą myśl mam stresa czy jest bez zmian
 
Patka kiedyś mi się wydawało ze to taki super tydz teraz ze taki malutki czekam na 32 teraz. Mam nadzieje ze wszystkim uda nam się wytrwać jak najdłużej. Jutro mam badanie i na samą myśl mam stresa czy jest bez zmian
daj znac po wizycie:) ja jestem juz drugi tydzien po odstawieniu leków i szyjka stoi w miejscu :)
 
U mnie bez zmian:yes: oby tak jak najdluze. Agula często tak jest z podtrzymywanymi ciaza mi najpierw trzeba leżeć a później ciężko o porod:-D
 
U mnie bez zmian:yes: oby tak jak najdluze. Agula często tak jest z podtrzymywanymi ciaza mi najpierw trzeba leżeć a później ciężko o porod:-D

Super, bardzo się cieszę ze wszystko u Ciebie w porządku. Nie obejrzysz się i będziesz tak jak ja w donoszonej ciąży czekać na swoje malenstwo :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry