reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jestem już po badaniu wszystko dobrze, szew trzyma i nie wpukla się. Jednak nie byłam u swojego prowadzącego bo akurat ma urlop. I nie byłabym sobą gdybym nie miała wątpliwości :dry: Przed założeniem szwu szyjka miała mniej niż 1cm, po założeniu szwu miała 2cm a dziś 16mm każdy pomiar inny lekarz i inne usg. Lekarz mówił że może być błąd pomiar :hmm: ?

U mnie pomiary wahały się miedzy 15-30 mm także wydaje mi się, ze to zależy od lekarza. Mojej lekarce wychodziło mniej, drugiemu który mnie kontrolował więcej- podobno zależy jak się uciśnięcie szyjkę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie chyba cos się zaczyna ruszać, od dwóch dni gorzej się czuje, pojawiły się bóle jak na miesiączkę, skurcze dalej nieregularne. Czekamy na rozwój sytuacji :) trzymajcie kciuki :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny jak samopoczucie? U mnie dzisiaj coś kiepsko. Czuje się jak by ta ciaza trwała juz 2 lata:o
Hej :) ja codziennie skreślam dni w kalendarzu! I jeszcze tyle czasu przede mną ;/ oby tylko dotrwać ,ja jak narazie oszczędzam się od początku lutego a jeszcze minimum 3 miesiące które bym chciała wytrzymać !!! A ty jak tam nadal w szpitalu ?
A ty masz już rozwarcie ? Bo już nie pamiętam ?
 
Ostatnia edycja:
Tak ja dalej w szpitalu:( tez odliczamy dni chociaż jeszcze te 5 tyg chciała bym wytrzymac; ( ale coraz mi ciężej. Juz coraz bardziej nie mam sił chciała bym do domu z drugi ej strony boje się żeby znowu nie zlapaly mnie skurcze wiec na własne zadanie tez boje się wypisać :sad: stwardnial mi dzisiaj kilka razy brzuch i juz miałam czarne wizje. Moglby być juz chociaż 10 kwiecień a nie 10 marzec:(
 
Tak ja dalej w szpitalu:( tez odliczamy dni chociaż jeszcze te 5 tyg chciała bym wytrzymac; ( ale coraz mi ciężej. Juz coraz bardziej nie mam sił chciała bym do domu z drugi ej strony boje się żeby znowu nie zlapaly mnie skurcze wiec na własne zadanie tez boje się wypisać :sad: stwardnial mi dzisiaj kilka razy brzuch i juz miałam czarne wizje. Moglby być juz chociaż 10 kwiecień a nie 10 marzec:(
Też już bym chciała kwiecień a w moim przypadku to i końcówka mają :) który masz już tydzień?
Z ta tęsknota za domem to się nie dziwię,tyle czasu już poza domem,ale wiadomo że jesteś spokojniejsza w szpitalu bo calc czas pod opieką!!
 
reklama
Do góry