reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mnie ciężko lezec, staram się jak najwięcej ale w domu wulkan energii 3 latek !mam nadzieję że jakoś to będzie ! Ja z leków tez mam luteline,magnez i ja jeszcze globulki żebym infekcji nie dostała bo pessar
 
reklama
Nie miałaś bólu pleców od leżenia? Ja dopiero 2 dzień wiekszosc na lewym boku plecy bolą i nogi i biodra zdrętwiałe.

Oj bolał, najgorzej w sumie lewe biodro i kość udowa- ale twardy materac pomógł i było dużo lepiej. Kanapa tez była niewygodna, wiec leżałam tylko w łóżku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi bol przeszedl po ok tygodniu...cialo sie przyzwyczailo

67eiwa1idr5i3axb.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Narazie cisza. Boją się mnie wypuscic o to rozwarcie bo to dopiero 29 tydzień :hmm: leżę juz 4 tyg powiem szczerze że mam już serdecznie dosc. A ogólnie juz 17 tydz w pozycji leżącej. A gdzie tam jeszcze do konca:szok:
 
Sandi mam i to i to. Mi pomimo szwu zrobiło się rozwarcie niestety. Założyli pessar i kazali lezec i obserwują czy nie jest gorzej.
 
reklama
@Majcysss tak mimo pessaru sie zrobilo wewnetrzne ale mi do CC zostalo 23 dni bedzie to 38tc. A mowili ze moge do konca stycznia nie dotrzymac... [emoji6]

67eiwa1idr5i3axb.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Do góry