reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej dziewczyny w którym tygodniu ciąży zaczelyscie normalnie funkcjonować tzn . Wychodzić po trybie leżącym domowym? U nas dzisiaj 35+3 i tak się zastanawiam czy lekarz mi pozwoli zacząć normalnie funkcjonować w skaczonym 36 tc. ? Mały ułożony jest bardzo nisko i jak chodzę po domu to czuję kłucie krocza.
 
reklama
Hej dziewczyny w którym tygodniu ciąży zaczelyscie normalnie funkcjonować tzn . Wychodzić po trybie leżącym domowym? U nas dzisiaj 35+3 i tak się zastanawiam czy lekarz mi pozwoli zacząć normalnie funkcjonować w skaczonym 36 tc. ? Mały ułożony jest bardzo nisko i jak chodzę po domu to czuję kłucie krocza.
Ja odlozylam leki w 37tc i wrocilam do aktywnosci z przed lezenia. Potem się okazalo ze dzidzia za chiny nie chciala wyjsc, wszelkie domowe sposoby wywolania porodu nie dzialaly. Dopiero masaz szyjki przez gina ruszyl i urodzilam 39t3d. Bez tego na bank bym przenosila. Na Twoim etapie chodzilam po domu tylko. Mialam zakaz chodzenia po schodach a mieszkam na 4pietrze wiec bylam uziemiona.
 
Ten w którym rodziłam ma 3 stopień. Lezalysmy 2 tyg z tego względu ze nie chciała przybierać na wadze gdyby nie to to wyszły byśmy po tygodniu.
 
W poprzedniej ciazy na początku nie czułam dopiero po miesiącu szybko pojecHalama na IP żeby zobaczyć czy nie spelzl ale lekarz zapewniał ze wszystko z nim ok po kilku dniach na wizycie okazało się ze jednak się zsunal :/ teraz nie czuje narazie ale jak wkładam ta tabletkę to mi słabo.
 
Ja czuje i to w sumie od poczatku tak mam czyli juz prawie 10 tygodni :p
moze za głęboko aplikuje te tabletki... ale mi lekarz powiedział ze nie ma takiej możliwości abym mogła cos zrobic ze szwem :) dlatego jestem spokojna
 
reklama
Ja nie czuje, nawet tego nizej zamontowanego. A tabletki aplikuje delikatnie, tylko ta czesc pochwowa jakby przekraczam i juz siedzi. Nie mam odwagi glebiej...
@Majcysss a co sie stalo, gdy sie zsunal? I dlaczego tak sie stalo?
 
Do góry