reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tak juz na kontroli po porodzie lekarz mi powiedział ze szyjka bardzo brzydko zszyta :(
No i na wypisie ze szpitala miałam ze obustronne pęknięcie szyjki macicy...

Oby szew teraz trzymał tak mocno żebym i ja i wy dziewczynki dotrwały do bezpiecznych terminów !!! :)))

Ja mam jeszcze problem przedwczesnych skurczy... poki co nie jest zle ale łykam duze dawki magnezu luteiny doraźnie nospa...
 
reklama
Dokładnie oby dorwać do 40 :) a co...
Moje Marzenie to 37 bo pierwszy w 36 tyg
Od którego tyg nasz te przedwczesne skurcze? I w którym tygodniu jesteś?
 
Ostatnia edycja:
Aktualnie 22...no juz od około 4 tyg mam czasem napinanie brzucha... po założeniu szwu zaczęłam odczuwać rożnego rodzaju boli... czasem to w ogole mam wrażenie ze malutka zaraz skopie mi ten szew :p
Lekarz mówi ze to dlatego ze jestem szczupła to tak wszystko odczuwam... no cóż oby tak było... ja tylko żyje od wizyty do wizyty :) i modle sie zeby było dobrze :)
 
Też tak mam że przeżywam strasznie każda wizytę co mi powie, w pierwszej ciąży nie wiedziałam że takie rzeczy mogą się dziac, a teraz jeszcze zapisałam to forum i dowiedziałam się naprawdę strasznych historii przez które dziewczyny musiały przejść jakoś ta moja świadomość źle na mnie wpływa, ale lepiej wiedzieć sprawdzać niż później miałoby się żałować że o cz ms nie wiedziało
Ja narazie 15+1 nie mam skurczy, chyba w pierwszej właśnie coś koło 20 tyg zaczęłam odczuwać twardnie brzucha.
Na kiedy masz termin?
 
Ja biorę Magne B6 3×2 luteine 2×1 i kazał doraznie spasmoline ale jak mi twardnieje to biorę nospe.

Gawinka ja mam na 24 maj i tez czekam na połowę kwietnia;) mam nadzieje ze dotrwamy chociaż do długiego weekendu majowego.
 
Po wizycie jestem spokojna. Dziecko ma sie dobrze, mierzy juz 8,8 cm :) Nastepna wizyta juz za tydzien u mojego lekarza.
Poki co biore no spe forte i magnez. Witaminy ciazowe. Espumisan bywa pomocny.
 
reklama
@Majcysss tak zdecydowal lekarz na sali operacyjnej. Ide do niego na kontrole za tydzien to sie moze dowiem, bo ciekawska jestem ;) Wiem, ze jeden jest maks wysoko drugi nizej. Mam dzieki temu 'zlapana' cala szyjke. Moze sie sprawdzi ten sposob...
 
Do góry