reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mnie tez badanie bardziej bolało i pierwszy raz lekko plamilam na brunatno. Teraz lekarze juz pozwalają sobie na bardziej dogłębne badanie, jak juz tak blisko terminu. Wyprawa do stolicy na 15min badania zajęła nam prawie 4h. Matko co za korki! Wszędzie, w każda stronę.
U mnie tez ok 2cm, lekko rozwarta, średnio twarda. Swieta powinny byc spokojne.
Dzis nawet poszłam do Rossmanna i Pepco, szok :)
 
reklama
U mnie po badaniu szyjka 1 cm. Ale teraz to już się może dziadyga skracać. Teoretycznie termin mam po 20 stycznia, w 37 tyg mam zrobić usg masy dziecka, ale nikt nie wierzy że dotrwam do tego usg :oo2:
 
Badaja wam jeszcze dlugosc usg? Mi w środę powiedział że juz usg nie mierzymy. Rozwarcie mam dalej na opuszek, szyjka miekka, znacznie skrocona, no ale to juz od dawna. Nastepna wizyta na 10.01 ale cos nie wierzy chyba że dotrwam. Tez mnie wymeczyl na badaniu. Zgadzam sie ze im blizej terminu to badanie coraz mniej przyjemne. Dzisiaj bylam na masażu na moja rwe czy cos tam i jest ulga.
 
Badaja wam jeszcze dlugosc usg? Mi w środę powiedział że juz usg nie mierzymy. Rozwarcie mam dalej na opuszek, szyjka miekka, znacznie skrocona, no ale to juz od dawna. Nastepna wizyta na 10.01 ale cos nie wierzy chyba że dotrwam. Tez mnie wymeczyl na badaniu. Zgadzam sie ze im blizej terminu to badanie coraz mniej przyjemne. Dzisiaj bylam na masażu na moja rwe czy cos tam i jest ulga.
Mi już od 2 wizyt nie mierzy. Na tym etapie chyba nie na to już znacznia...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Badaja wam jeszcze dlugosc usg? Mi w środę powiedział że juz usg nie mierzymy. Rozwarcie mam dalej na opuszek, szyjka miekka, znacznie skrocona, no ale to juz od dawna. Nastepna wizyta na 10.01 ale cos nie wierzy chyba że dotrwam. Tez mnie wymeczyl na badaniu. Zgadzam sie ze im blizej terminu to badanie coraz mniej przyjemne. Dzisiaj bylam na masażu na moja rwe czy cos tam i jest ulga.

lekarka ocenia długość w badaniu ręcznym, lekaez wczesniej tez tak ocenił na 2 cm.
 
reklama
Ale Was dużo do rozpakowania [emoji4] trzymam kciuki za łatwe porody [emoji11]
U mnie już w niedzielę 29tc. Nie wierzę, że minęło już 7 tygodni odkąd dowiedziałam się o skracaniu szyjki [emoji4] nadal biorę relanium i luteinę i jest ok. Mam nadzieję, że dotrwamy do terminu [emoji4]
Hej a czy te siedem tyg musiałaś leżeć? Czy miałaś szew lub pessar?
 
Do góry