reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hejka dziewczyny. Jednak do Katowic nie dojechałam... o 6 zaczęły się bóle o 8 wylądowalam u siebie w szpitalu a o 10.21 przywitalismy sn naszą Basię (39t5d). Całe 3230g i 53cm cudeńka!
Powodzenia teraz dla Was Mamuski!
Gratulacje!! [emoji7] dużo zdrówka dla Was obu [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, co tam u Was? Pewnie część się rozpakowuje, a reszta sprząta i gotuje [emoji4]
Ja jeszcze zakupów nawet nie zrobiłam [emoji23] ale dzieć najważniejszy i w tym roku mocno odpuszczam. Robię tylko makowca i sernik. I kulebiak z łososiem. I to na raty [emoji23]
 
Ja zrobię ile się da, czyli niewiele, bo też wszystko na raty [emoji6] póki co mam zrobione pierniczki, mąż dziś umył okna i kupiliśmy choinkę. A teraz leżę i odpoczywam, czekam aż nogi dojdą do się po zakupach, bo chciałabym jeszcze uszka dzisiaj ulepić [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w tym roku kupilam tylko prezenty i planuje zapakowac :) Jeszcze pracuje, a popoludniami glownie odpoczywam, wiec nic sobie nie narzucalam do roboty w tym roku. Jedziemy w gosci ;) Po Nowym Roku szpital i zalozenie szwu...wtedy dopiero bede musiala zwolnic obroty i zrezygnowac z pracy.
 
Ja nic nie robię :) chciałbym jeszcze dorwać do Nowego Roku więc pewnie pójdę tylko na Wigilię i może na chwilę do teściowej w drugi dzień świąt.
 
reklama
Hej dziewczyny. Wczoraj byłam na Ktg na IP i Usg całą ciąże pisały się skurcze a teraz nie :) ale mam je tylko akurat podczas Ktg nie bylo...lekarka mnie zbadała ....ja pierdziu jak bolało, rozmasowała mi szyjkę trochę ..miękka 2 cm długa czyli jakby się nue skraca ;) rozwarcie 2 cm... Jutro mam jechać na ip na wywołanie sie stawić. Zrobie wszystko zeby nie w Wigillie szpital. Plan mam na wtorek ;) jutro chcę sernik zrobić !!
 
Do góry