reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

ja leżałam bez reżimu, ale słuchałam ciała, nie wychodziłam z domu. Obiad w domu zrobiłam jakis mało skomplikowany. Jak mi było ciezko to się kładłam. Na lenia. Kurcze mnie to bolą te skurcze, w nocy ból mnie wyrywa ze snu. To co to będzie jak porodowe przyjdą !! :)
Ja mam teraz w nocy problemy ciągle z toaleta , pęcherz bardzo mało mieści i to mnie budzi i twardnienia brzucha przy tym . Pozatym w środę wizyta u ginekologa zobaczymy co powie . A ty Lienka miałaś dzisiaj wizytę ?
 
reklama
Ja mam teraz w nocy problemy ciągle z toaleta , pęcherz bardzo mało mieści i to mnie budzi i twardnienia brzucha przy tym . Pozatym w środę wizyta u ginekologa zobaczymy co powie . A ty Lienka miałaś dzisiaj wizytę ?
mam tak samo 5 razy w nocy toaleta bo mam wrażenie ze skurcz razem wypełnionym pęcherzem jest 4 razy micniejszy...po ktg jestem a wizyta na 19. Mnie boli w nocy wątroba żołądek trzustka...nie wiem co ale mała mi uciska strasznie. Jak wstaje ok.
 
Dziewczyny dziś zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....

Gratulacje kochana,dużo zdrówka dla was [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Joko86 gratulacje! [emoji16] dobrze, że z synusiem wszystko dobrze [emoji4] oby szybko puścili Was do domku [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry