reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ale to chyba końcówka u Ciebie jeszcze nie jest? To co tak lekarz "zaszalał" z tym kinem? :happy:
U mnie 31+4 tc ale szyjka mówi że twarda jak kamień i 3.11 jest ok. A te skurcze (był jak byłam u niego na fotelu) to powiedział że są B-H. Mam się zachowywać jakbym była po operacji. Nie łazić na zakupy nie dźwigać nie łazić na długie spacery. Ale mogę iść na plotki do koleżanki, na krótki spacer itp. Oszczędzać sie ale nie leżeć wciąż bo nie widzi takiej potrzeby!!! Tak mi powiedział drugi lekarz do którego chodzę w ramach pakietu z pracy. A moja dr prowadząca też mi powiedziała żeby się oszczędzać i polegiwac więc już sama nie wiem jak się zachowywać

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
U mnie 31+4 tc ale szyjka mówi że twarda jak kamień i 3.11 jest ok. A te skurcze (był jak byłam u niego na fotelu) to powiedział że są B-H. Mam się zachowywać jakbym była po operacji. Nie łazić na zakupy nie dźwigać nie łazić na długie spacery. Ale mogę iść na plotki do koleżanki, na krótki spacer itp. Oszczędzać sie ale nie leżeć wciąż bo nie widzi takiej potrzeby!!! Tak mi powiedział drugi lekarz do którego chodzę w ramach pakietu z pracy. A moja dr prowadząca też mi powiedziała żeby się oszczędzać i polegiwac więc już sama nie wiem jak się zachowywać

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
No pewnie poniekąd Ty sama tez wiesz, czy jak chodzisz to brzuch nie twardnieje.
Ja mam wizyte w czw.to bedzie 32t6d to zobaczymy jak tam moja szyjka po 4 tyg lezakowania. Tylko ze ja na takie luksusy to sobie nie pozwalam hihi ale to juz bardziej wkręcam sobie psychicznie.
 
No pewnie poniekąd Ty sama tez wiesz, czy jak chodzisz to brzuch nie twardnieje.
Ja mam wizyte w czw.to bedzie 32t6d to zobaczymy jak tam moja szyjka po 4 tyg lezakowania. Tylko ze ja na takie luksusy to sobie nie pozwalam hihi ale to juz bardziej wkręcam sobie psychicznie.
Wiesz ja chodzę tylko po domu jutro wyjdę na badania bo w piątek wizyta to będzie rozrywka. I w środę planuje pojechać na obiad do mamy. To też tylko przejazd i leżenie tam. Brzuch to mi twardnieje tylko jak leżę!!! Jak chodzę to się nie zdarza. Ale ile ja chodzę?!? tyle co ziemniaki wstawić i obiad nałożyć, kanapkę zrobić i siku... Chociaż dzisiaj chce powkladac (na siedząco) ciuszki małego do komody bo mama mi przywiozła poprane i poprasowane.
A ty leżysz plackiem cały czas?!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Wiesz ja chodzę tylko po domu jutro wyjdę na badania bo w piątek wizyta to będzie rozrywka. I w środę planuje pojechać na obiad do mamy. To też tylko przejazd i leżenie tam. Brzuch to mi twardnieje tylko jak leżę!!! Jak chodzę to się nie zdarza. Ale ile ja chodzę?!? tyle co ziemniaki wstawić i obiad nałożyć, kanapkę zrobić i siku... Chociaż dzisiaj chce powkladac (na siedząco) ciuszki małego do komody bo mama mi przywiozła poprane i poprasowane.
A ty leżysz plackiem cały czas?!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Oj to z tego co piszesz to ja więcej się nadreptam po domu. Wiesz jakies pranie, prasowanie na raty czy rozładowanie zmywarki. Po za tym to nam 4latke w domu wiec wiesz jak jest "mamooo to mamoo tamto" ale pozostaly czas zamiast siedzieć to faktycznie leże. Ciekawa jestem bo w czw minie 2 tyg od ost.wizyty i zobaczymy czy się sprawdzi ze lezenie caly czas tez nie jest dobre. Chociaz jak dzis bylam w laboratorium i musiałam zejsc od siebie z 4 piętra to brzuch w momencie kamień.
 
Biore wszystko,i magnez i nospe i duphaston
odpoczywaj ile możesz. Ja od 18 tyg mialam brzuch jak kamień, od 22 skurcze po 20 dziennie...szyjka sie skróciła. Leżała teraz 31 t skurcze sa cały czas szyjka stoi w miejscu na 2.5. Bylam na Izbie Przyjęć ze skurczami w 24t to mi powiedzieli ze szyjka twarda zamknieta a na skurcze to wiecej mi nie dadza niz to co biorę. Musisz lekarza dorwać dobrego, dobrze żeby szyjkę Ci zmierzyli usg dopochwowo. ..
 
Dziewczyny no to mam newsa- urodziłam!!! 36t2d 2930g 55cm córeczka :D
Od rana odchodził mi czop z krwią, skurcze o dziwo praktycznie ustały, ale taki rzadki śluz dość mocno krwisty caly czas wypływał więc pojechaliśmy z mężem na IP. Tam mi lekarz na usg tak wgniótł brzuch że aż mi wody odeszły [emoji14] no i po tym odejściu wód (również krwią podbarwione) skurcze się rozszalały na dobre. O 21:30 trafiłam do sali z 2cm rozwarcia a o 23:07 juz urodziłam :D parcie przyszło nagle i chyba jeszcze bardziej niż mnie zaskoczyło położne [emoji14] ledwo podeszły do mnie a tu już główka na świecie. Drogi rodne w super stanie nie trzeba było wcale szyć. Także drogie Panie potwierdza się reguła, że nagrodą za trudy podtrzymywania ciąży jest często poród ekspresowy :D i tego Wam z serca życzę!!! <3 i kibicuję z całych sił każdej z Was!!!
Gratulacje [emoji16]
 
reklama
Oj to z tego co piszesz to ja więcej się nadreptam po domu. Wiesz jakies pranie, prasowanie na raty czy rozładowanie zmywarki. Po za tym to nam 4latke w domu wiec wiesz jak jest "mamooo to mamoo tamto" ale pozostaly czas zamiast siedzieć to faktycznie leże. Ciekawa jestem bo w czw minie 2 tyg od ost.wizyty i zobaczymy czy się sprawdzi ze lezenie caly czas tez nie jest dobre. Chociaz jak dzis bylam w laboratorium i musiałam zejsc od siebie z 4 piętra to brzuch w momencie kamień.
Pranie u mnie mąż zrobi tylko ja rozwieszam na suszarce bo jak widzę jak on to robi to mnie k..wica bierze

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry