reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny kiedy wam było widac brzuszki? :) ja we wtorek zaczynam 25tydzien a jakis taki mały ten brzuch :) lekko wystaje ale jakbym załoŻyła cos luznego to nic nie widac :/
 
Ostatnia edycja:
W pierwszej ciąży dopiero koło 6 miesiąca było widać. Teraz dużo szybciej ale brzuch mam nie za duży. U mnie już prawie 35 tc i jak ludziom mówię że to twierdzą że mały brzuch tak na 7 miesiąc.
 
U mnie w 4 miesiącu już była piłeczka [emoji4] ale teraz jest chyba taki akurat

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sasiadka zauważyła ze w ciąży jestem, ale jak powiedziałam ze juz 25tc to "o boziu jaki mały brzuszek " a ja bym juz chciala taki brzuszek ciążowy ;)
 
Dziewczyny kiedy wam było widac brzuszki? :) ja we wtorek zaczynam 25tydzien a jakis taki mały ten brzuch :) lekko wystaje ale jakbym załoŻyła cos luznego to nic nie widac :/
U mnie juz od samego poczatku widać:-)22tydz a juz przybyło 14kg.14 lat temu z Corcia przytylam ponad 30 i do końca pracowała,biegalam aż wszyscy byli zdziwieni jak ja to robię.A teraz trzeba leżeć, jeszcze nadal w szpitalu.nikt na razie nic nie mówił czy mnie stad wypuszcza. Była ty tez dziewczyna z bliźniakami jak ja po szwie ale juz od 9tyg.i leżała w szpitalu 17 tyg.Także nie wiem czy mnie stad wypuszcza,w pojedynczych ciazach wypuszczają. Ważne żeby dotrwać teraz do końca:-)Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.
 
Ale ja wam zazdroszczę tych końcowek ciaz. Ja dopiero zaczynam 23 a wczoraj miałam całą noc skurcze. Ile to wytrzyma.??? Boje sie
 
reklama
Do góry