reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Kathleen gratulacje. !!! Czekamy na fotke malego [emoji173][emoji173][emoji173]

Ja po wizycie wszystko ok .
Szyjka skrocona . Rozwarcie na 1 palec. Za tydz musze isc do innego lekarza bo mojego nie ma. Jestem zalamana !! Przed samym porodem moj gin sobie urlopy robi [emoji23][emoji23][emoji23] tak mnie bolalo ostatnio ze chociaz myslalam ze rozwarcie bedzie wieksze. Co tam na 1 palec. W 1 ciazy w 8msc mialam na 2 i w terminie urodzilam dokladnie 40.0
Teraz to sie kuzwa boje ze przenosze [emoji23][emoji23][emoji23]
 
@Kathleen006 gratulacje. Już coraz wiecej z nas rozpakowanych. Do tego zauwazylam ze jest tak pół na pół cesarek i naturalnych.
Ja dzisiaj byłam u swojego lekarza na kontroli stwierdził ze wszystko sie ładnie zagoiło.
I dzisiaj dalszy ciag walki z młodym o karmienie piersia. Zamówiłam nawet sobie wage z babyono zeby sprawdzać ile wypil. Mialyscie moze do czynienia z ta waga? Opinie ma dobre Link do: BabyOno 291 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 
Kathleen rozkręci się. Daj sobie troche czasu. Jeslu chcesz malycha na cycavto nie odpuszczaj uda sie.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Do góry