reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny nie ma co sie nakrecac. Justynka dzieciatko bedzie dobrze ulozone.
@AgaBabajaga dobrze ze trafilas do szpitala bo jestes pod obserwacja, a w domu to bys miala stracha. A te skurcze ok 70 to juz sa takie dosc wysokie i moga ci zaszkodzic.
@Kathleen006 a co u ciebie? Dostalas sterydy na plucka?
Ja wam powiem ze teraz nie mam watpliwosci co do slusznosci podawania sterydów. Jak macie zagrożenie a lekarz chce podac to niech podaje bo dziecko bedzie mialo mozliwosc samo oddychac.
Ja sie musze wam pochwalić ze zesmy sie dzisiaj chwileczke kangurowali i moj maluch przytyl.

Nie dostałam nic, narazie obserwują Gdyz sterydy tylko 7-10 dni i przetrzymują na maxa co chwile pod ktg jestem dziecko tętno ma wysokie tylko nie rośnie jak się rusza ;/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@AgaBabajaga wcale Ci sie nie dziwie, tez bym narzekała. Z tym szpitalem, to strasznie slabo. Ja nie cierpię szpitali i batdzo zle to znosilam. Także rozumiem i bardzo wspolczuje.

@marcysia_mati Tymek spacerki lubi, ladnie spi i jest zadowolony, natomiast zaczął nam mocno ulewać. Do tego po jedzeniu sie tak mocno prezy, ze az sie robi czerwony i wtedy tez sporo ulewa. Jakieś to dla.mnie niepokojące, choc moze to normalne. Nie wiem, podpytam poloznej na wizycie. Wazy tetaz 4200 prawie i urosl sporo, bo pajece na 56 sa wszystkie za male, juz nosi 62.

To bardzo Wam urósł ... kurczę duży chłopak z niego :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja miałam miły dzień bo byliśmy na lodach i obiadku i mąż mi kupił sukienkoworek na komunie córki (jeszcze tylko 5 dni) ale nie mogłam przestać o Was myśleć dziewczyny. Ja juz mam teraz tylko stres związany z samym porodem. Od jutra 38 tc więc jestem już całkiem spokojna o malutką ale pamiętam cały czas ten stres i lęk o nią i o to co będzie... jestem z Wami dziewczyny. Skoro ja dotrwałam do tego 38 i innym tez się udało urodzić zdrowe dzieci to i Wam się uda. Wierzę w to i modlę się za Was. A jutro licznik przeskakuje nie? :)
 
Rano na obchodzie powiedzialam lekarzowi ze w nocy mialam problem z piersia. Sprawdził i powiedzial ze nie jest zle ale trzeba mi pomoc a ze akurat laktacyjna byla na obchodzie tez to przyszla i wszystko mi wytlumaczyla. Przed sciaganiem rozgrzewac, po sciaganiu chlodzic, pokazała jak masowac, podobno biustonosz tez jest problemem jak gdziekolwiek uciska. I mam wziac 3 tabletki najslabszego ibupromu w odstepach 6 godzin bo dziala przeciwzapalnie. I juz wieczorem jak sciagalam to bylo lepiej, juz czulam ulge i mleko z tej piersi bardziej lecialo niz np w poludnie.
@AgaBabajaga ja na 7czerwca mialam termin... Jeszcze jak sobie pomysle to szkoda mi ze ta ciaza tak szybko mi sie skonczyla no ale co zrobic...
 
Oj biedna kochana Nina nie mialas wplywu na to niestety.
Ciesze sie, ze juz piersi dochodza do normy. Maz jak posluchal o problemsch kobiet z piersiami to mi laktor medela swing kupil. Podobno i tak zaden laktator nie da rady tak sciagnac mleka jak dzidzius.
Agata1010 super ze dzien udany i ze masz kreacje na komunie.

Sezon grillowy uwazam za rozpoczety ☺

Dobranoc.
 
reklama
Do góry