reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja właśnie nie mam bujaczka. Mąż mnie przekonuje, że nie potrzebny i że można go zastąpić fotelikiem. Zobaczymy. Jak stwierdzę, że się przyda to kupię. Ale przyszło juz to wiaderko do kąpania i mama moja mówi, że ona by się bała w tym kąpać dziecko a ja już się nie mogę doczekać. Mąż też się śmieje i mówi że on będzie kąpał w wanience a ja w wiaderku. Czy Wy też już nie możecie się doczekać? ??
 
Agata ja to przyznam szczerze że żyję w takim strachu żeby było wszystko ok że aż się boję wyobrażać sobie jak to bedzie jak już młody bedzie na świecie... Tak tylko skreślam kolejny dzień z myślą żeby jeszcze kilka tygodni dotrwać...
 
Agata, moj maz też neguje każdy mój zakup he he. Ale ja się nim nie przejmuje bo jak dzidzia płacze to on ucieka i mamusia musi bujac. Wiesz gdyby to były moje pierwsze zakupy to może bym nie kupila, bo wydatków na poczatku jest zawsze bardzo dużo, ale teraz ja mam większość po synku więc mogę sobie pozwolić na jakies dodatkowe gadżety ;)
 
@Kindziorek ja tylko do 36tc chce i ani dnia dłużej ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja akurat 37-38 tc będę miala zdejmowany pessar a chce wytrwac do 39 ze względu na szkołę syna i meza urlop [emoji12]

A przy Twoich problemach to lepiej nie przedłużać niz 36 skoro jest bezpieczny. Ale z drugiej strony chcieć to my możemy a i tak natura i dziecko zdecydują inaczej [emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My bujaczek mamy po starszej córce z bright stars. U nas sie sprawdził, ale mała nie była wymagającym dzieckiem. A u mojej siostry wcale. Mały pobujał się kilka minut i w płacz. Dużo zależy od dziecka, u nas się sprawdził więc my polecamy :)
 
Do góry